Baldai internetu dabar parduodami žymiai pigiau

kreditai nuo 18 metųKeičiate namų baldus naujais, tačiau nesitikėjote, kad dabar kainos bus tokios didelės? Jos ne visur yra aukštos, tuo labiau – ne visada naudinga juos pirkti iškart. Kai kurie baldų gamintojai ir pardavėjai siūlo įvairias atsiskaitymo galimybes, o viena pagrindinių, kuria turėtumėte pasidomėti – pirkimas išsimokėtinai. Tarp kitko, jeigu jus nemaloniai nustebino prekybos centruose esančios kainos, tai tiesiog pasižiūrėkite kokios baldų kainos nurodytos populiariausiose internetinėse parduotuvėse. Ten baldai parduodami daug pigiau, nes vis dėlto – ten ir konkurencija žymiai didesnės. Internete baldus pigiau galite įsigyti ir dėl to, jog ten pasirinkimas yra gausesnis – baldus galite užsisakyti tiek iš lietuviškų el. parduotuvių, tiek ir iš užsienio.

Pabrėžtina, kad perkantiems baldus iš užsienio el. parduotuvių nereikėtų tikėtis tokių pačių pristatymo kainų, kurios taikomos Lietuvoje. Pristatymo mokestis bus didesnis, jeigu baldus užsisakysite iš užsienio. Žinoma, verta žinoti, kad kai kurie užsienio baldų pardavėjai taiko nemokamą pristatymą į bet kurią šalį, jeigu pirkėjas išleidžia nemenką sumą. Tai reiškia, kad jeigu pirksite baldus visiems namams, tai galbūt ir nemokamas pristatymas jums bus garantuotas. Beje, jeigu suradote kažkokią užsienietišką internetinę baldų parduotuvę, kurioje viskas siūloma daug pigiau, tai neskubėkite baldų pirkti prieš tai nepasidomėję ar ta el. parduotuvė yra patikima. Tiesiog paieškokite atsiliepimų dėl šventos ramybės.

Kas liečia baldų įsigijimą iš lietuviškų el. parduotuvių, tai žinokite, jog ir čia pristatymas gali būti nemokamas pasiekus tam tikrą sumą. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie baldų pardavėjai, siūlydami lizingo paslaugą, neima jokių palūkanų. Panašiai kaip tie kreditai nuo 18 metų asmenims – jie išduodami nemokamai iki tam tikro termino. Tai reiškia, kad jums nebus būtina iškart mokėti visą sumą – kai kurie baldų pardavėjai suteikia galimybę už juos išsimokėti per kelis metus. Jums galbūt net nebus taikomos palūkanos, o tai reiškia, kad išsimokėtinai baldus įsigytumėte už tą pačią sumą, už kurią pirktumėte iškart, tik už viską atsiskaitytumėte dalimis. Būtent tokiu principu ir siūloma rinktis baldų pardavėjus, nes elektroninėje erdvėje tikrai viską namams įsigyti galima daug pigiau nei įprastuose prekybos centruose.

Vaikų kambario interjero principai: saugumas ir kūrybiškumas

vaikų kambario baldų gamybaVaikai nuolatos nenustygsta vietoje ir pasižymi lakia vaizduote, todėl namai turi būti tiek saugi vieta dūkti ir žaisti, tiek pasitarnauti vaiko kūrybiškumo udgymui.

Svarbu, kad vaiko kambaryje esantys baldai būtų gaminami iš ekologiškų medžiagų – juk pasitaiko, kad patys mažiausieji, „ragaujantys“ akmenukus ar pieštukus, bando atsikąsti ir lovos kampą, todėl vaikų baldams naudojami dažai ar lakas turi būti nekenksmingi sveikatai.

Psichologai yra įrodę, kad vaiko kambario įrengimas turi įtakos jo raidai. Savo mažyliui įkurdami kambarį turėkite omeny, kad ne nemirktelėsite, o jis jau pradės lankyti darželį ir mokyklą, tad nuolatos keisis jo laisvalaikio įpročiai ir veikla.

 • Ikimokyklinio amžiaus vaikas kambaryje daugiausiai šėlios ir intensyviai judės, tad geriausia pasinaudoti  vaikų kambario baldų gamyba pagal individualų užsakymą – taip pagal Jūsų poreikius bus sukuriami saugūs, tvirti baldai, iš anksto apsaugantys vaiką nuo būsimų susižalojimų.
 • Mokyklinio amžiaus vaikas yra tarpinėje amžiaus būsenoje tarp vaikystės ir paauglystės, todėl reikia, kad jo kambaryje vyrautų tvarkinga aplinka. Rašomasis stalas su mokykliniais reikmenimis turi būti atskirtas nuo kitų erdvių tam, kad vaikas lengviau susikoncentuotų mokslams. Radę meistrą, kuris užsiima vaikų kambario baldų gamyba galite užsakyti mokslams pritaikytą baldų komplektą su spintelėmis, rašomuoju stalu ir lova vienoje konstrukcijoje.

Pasirūpinkite ir patogia vieta prie stalo – nekokybiška kėdė gali lemti vaiko stuburo ir laikysenos problemas.

 • Svarbu geras apšvietimas. Nesvarbu, ar vaikas tik neseniai pradėjo lankyti darželį, ar jau įpusėjęs vidurinę – jo kambaryje turi būti geras apšvietimas. Šiandien ir taip daug vaikų susiduria su regėjimo problemomis dėl pernelyg dažno naudojimosi kompiuteriu ir mobiliaisiais telefonais, todėl nuolatos prieblandoje skendinčiame kambaryje esančiam vaikui šios problemos tik dar labiau paaštrėtų.

Taigi, planuodami savo vaiko kambarį pirmiausiai galvokite apie jo saugumą ir produktyvią aplinką tiek mokslams, tiek hobiams. Vaikai imlūs sveikatos problemoms, todėl pasirūpinkite kokybiškais baldais (stuburui pritaikyta kėdė, lovos čiužinys) ir netaupykite savo vaiko sveikatos sąskaita. Jeigu nerandate Jums patinkančių baldų komplektų, galite prieinama kaina pagaminti juos pagal individualų užsakymą.

Populiariausi lauko baldai

lauko baldaiArtėja vasara, kai daugelis lietuvių stengsis kuo ilgiau pabūti lauke, pasimėgauti šiltu ir maloniu oru ir išlįsti iš tų keturių sienų, tarp kurių buvo užsisklendęs visą žiemą. Tam, kad buvimas lauke būtų malonesnis, reikalingi lauko baldai. Juk ant akmenėlio prie sodybos nesėdėsi visą vakarą – reikia šiokio tokio komforto.

Kaimo turizmo sodybose lauko baldai dažniausiai būna mediniai ir gana unikalūs. Aišku, jie atitinkamai ir brangūs, tačiau medinius baldus kažkur reikia laikyti, o tai individualiuose namuose ne visada įmanoma. Dėl to pasirenkami kiek kompaktiškesni baldai, kurie dažnai būna sulankstomi ir lengvai supakuojami poilsiui rudenį. Kokie gi populiariausi lauko baldai?

Stalai ir kėdės

Vienareikšmiškai – stalas ir kėdutės yra pats populiariausias lauko baldas. Jis lengvai išnešamas, išlankstomas ir vėliau sutvarkomas, jei staiga pradeda lyti. Puikus baldas mūsų krašte, nes kieme pasidaryti nedidelę iškylą su kepsnine – puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Pufai ir foteliai

Atsisėsti galima ant sulankstomos kėdutės arba ant specialaus fotelio ar parvirsti pusiau gulomis ant lauko pufo. Tai komfortą mėgstančių žmonių lauko baldai. Aišku, tam reikia ir specialios vietos, nes tiesiog ant pievos jie nestatomi.

Lauko skėtis ir pavėsinė

Ilgai ant saulės išbūti yra sunku, todėl lietuviai dažnai įsigyja lauko skėtį. Tai didžiulis skėtis ant storo stiebo, arba pakabinamas ant lenktos gervės. Pavėsinė – kiek kitokios konstrukcijos statinys. Dažniausiai ji turi keturias kojas ir stogą su įvairiais patobulinamais (pavyzdžiui, galima pasidaryti brezentinę sienelę ir užuovėją). Tai labai populiarūs lauko baldai, kuriuos stengiasi įsigyti visi, kas tik turi kiemą arba dažnai daro iškylas gamtoje. Skėtis puikiai susilanksto ir telpa į bet kurį automobilį.

Sūpynės

Kartais atrodo, kad sūpynės nėra lauko baldas. Tai greičiau vaikų žaidimo aikštelės pagrindinis atributas, tačiau toks mąstymas – klaida. Sūpynės – puikus lauko baldas suaugusiems, kurie kelias valandas gali sėdėti, suptis ir diskutuoti apie gyvenimą. Vaikai to tikrai nesupras…

Sūpynės gali būti vienvietės ir dvivietės, ar talpinančios daugiau žmonių.

Hamakas

Labai praktiškas ir malonus dalykas. Galima sakyti – lauko lova. Yra tik viena bėda – hamaką pasikabinti reikia tarp dviejų medžių arba stulpų. Aišku, šią problemą galima išspręsti įsigijus hamaką su rėmu, kuris statomas ant žemės, tačiau toks hamakas praranda to laukinio pasaulio žavesį ir tampa dar vienomis sūpynėmis, kuriose galima ir sėdėti, ir gulėti. Beje, tokiame hamake galima nakvoti, jei tik nebijote uodų.

Gultas

Gultas arba vadinamas „šezlongas“ yra dar vienas labai populiarus lauko baldas, kurį noriai įsigyja tie, kas kieme turi baseinus ir nori pasimėgauti ne tik vandens, bet ir saulės teikiamais malonumais. Kam važiuoti prie jūros, jei laisvą popietę galima pasideginti ir kieme?.. Gultas dažnai būna sulankstomas, su keliomis atlošo padėtimis, kad galima būtų ir patogiai gulėti ir sėdėti. Taip pat jis būna lygiu pagrindu, kad būtų galima atsigulti ant pilvo. Vis dėlto, tai paplūdimio baldas, kuris puikiausiai tinka namuose.

Išvardinome pačius populiariausius lauko baldus, kurie vis dažniau įsigyjami internetu.

Klaidos perkant virtuvės baldus

virtuvės baldai KauneVirtuvė – tai ne tik moterims skirta patalpa, kurioje jos jaučiasi maloniai ir gali save išreikšti. Vis daugiau vyrų sukasi virtuvėje ir teigia, kad jiems tai suteikia labai didelį malonumą. Akivaizdu, kad siekiant, jog maistas gaminamas namuose būtų skanus – reikia įsirengti poreikius atitinkančią patalpą. Virtuvės baldai Kaune labai skiriasi, tad kiekvienas žmogus nesunkiai atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius. Svarbiausia yra susipažinti su galimybėmis ir pasirinkti teisingai.

Kadangi renkantis virtuvės baldus daugelis žmonių daro klaidas – pateiksime smulkmenas į kurias reikia atkreipti dėmesį. Pastarosios gali Jums padėti teisingai pasirinkti.

 1. Nuspręskite, koks stilius dominuos virtuvėje. Paprasčiausiai neatsižvelgus į tai pirkti baldus – gali būti klaida. Ypač tokiu atveju jeigu perkate ne komplektą, o atskirus. Šiuo metu ypač perkami modernūs virtuvės baldai Kaune. Tad jeigu norite išskirtinės minimalizmu kvepiančios virtuvės – tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas.
 2. Žinoma, jog norisi gražios patalpos, tačiau reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir funkcionalumui. Vien grožio tikrai nepakaks. Tai ypač aktualu, jeigu patalpa yra maža. Juk tuomet įsirengti patogią virtuvę bus sunkiau.
 3. Pasižiūrėkite, kad pasirinktų baldų aukštis Jums puikiai tiktų. Jeigu norite, kad vaikas nepasiektų spintelių, kur laiko peiliai bei kiti aštrūs daiktai – rinkitės aukštesnį stalviršį bei kitus baldus.
 4. Nesirinkite tokių medžiagų baldų, kurių priežiūra gali būti komplikuota. Žinoma, stikliniai baldai labai gražūs, tačiau jeigu taip įsirengsite visą virtuvę, tokiu atveju valyti teks ypač dažnai ir ilgainiui tiesiog nebenorėsite gaminti, kad visko nesupurvintumėte.
 5. Jeigu jūsų virtuvės patalpa yra netradicinės formos arba dydžio – tokiu atveju puikiai gelbsti galimybė užsisakyti baldus pagal individualų užsakymą. Ne tik gausite tai, kas jums puikiai tiks, tačiau tuo pačiu ir unikalumą bei išskirtinumą. Niekas kitas neturės tokių baldų, kokius turite jūs.

Kuo daugiau laiko paieškoms skirsite, tuo tikresni galite būti, kad Jūsų pasirinkimas – geriausias. Visada naudinga pasikonsultuoti su asmenimis, kurie parduoda baldus. Jie padės įvertinti jūsų poreikius ir tuo pačiu pasirinkti teisingai.

Modernus interjeras namuose – geriausias sprendimas?

baldaiDaugelis jau vaikystėje pradedame svajoti apie nuosavus namus. Kiekvienam svajonių namai atrodo vis kitaip. Viskas remiasi į mūsų pomėgius, poreikius bei kitas smulkmenas. Dažniausiai vaikystėje apie galimybes retas galvoja. Suaugus, atrodo, atsiranda labai daug problemų, kurios mums trukdo įgyvendinti savo svajones. Tačiau ar ne geriau jas visas išmesti ir pasilikti vien tik norus, kurių įgyvendinimas visada yra įmanomas. Modernūs baldai namuose padeda susikurti modernų interjerą, kuris XXI amžiaus Lietuvoje tapo tikrai labai populiariu pasirinkimu. Kaip atrodo modernūs namai ir kokios smulkmenos padės tokius susikurti?

Smulkmenos, kurios formuoja modernų interjerą?

 1. Modernus interjeras dažniausiai formuojamas per spalvas. Norint, kad viskas atrodyti gražiai ir moderniai – rekomenduojame pasirinkti tokias interjero smulkmenas, kurios gebėtų puikiai atspindėti kuriamą dizainą. Dažniausiai pasirenkami baldai yra labai ryškių spalvų: raudona, geltona ir auksinė. Paprasčiausiai nebijoma pasirinkti ypač neįprastų sprendimų. Žinoma, reikia juos visus derinti.
 2. Modernus interjeras dažniausiai yra neatsiejamas nuo minimalizmo. Paprasčiausiai siekiama, kad būtų kuo mažiau smulkmenų, kurios galėtų apsunkinti gyvenimą. Nepamirškite, kad kuo mažiau smulkmenų, tuo pačiu kambario priežiūra reikalauja mažiau laiko ir pastangų.
 3. Medis nėra vienintelis pasirinkimas, kuomet pasirenkami baldai. Labai puikiai tinka plastmasiniai arba stikliniai baldai. Žinoma, jie reikalauja papildomo dėmesio, tačiau jeigu esate pasiruošęs jį skirti – kodėl gi ne?
 4. Modernus interjeras taip pat neatsiejamas nuo įvairių smulkmenų, kurios gali pasirodyti kiek ekstravagantiškos, tačiau tuo pačiu ir patraukti dėmesį. Žinoma, svarbiausia yra tai, kad tos smulkmenos turi būti derinamos prie bendro kambario interjero.
 5. Būtų keista, jeigu vieną kambarį įrengtumėte pagal modernistines taisykles, o tuo tarpu kitą – pagal klasikines taisykles. Jeigu jau nusprendėte laikytis konkretaus stiliaus kanonų – tokiu atveju ir apsiribokite tam tikrais baldais bei kitomis smulkmenomis.

Kad ir kokie baldai būtų jūsų mintyse bei kad ir kokie vėliau būtų realizuoti – svarbiausia yra tinkamai juos prižiūrėti. Tuomet galėsite būti tikras, kad pastarieji jums ilgai tarnaus. Ir nors dažnai nevalomas baldas greičiau nesusigadins, visgi, jis tikrai kus kur kas greičiau praras savo gražią išvaizdą.

 • Rekomenduojame ant baldų laikyti kokius nors užtiesalus (sofų, lovų, fotelių…). Tuomet jeigu jie išsipurvins, tokiu atveju galėsite paviršių nesunkiai nuimti ir paprasčiausiai išskalbti. Tiesa, ir kuomet skalbsite detaliai pasidomėkite, kokios plovimo priemonės labiausiai tinka ir kokios geba nepažeisti paviršiaus.
 • Atsargiai elkitės su odiniais baldais. Siūlome kuo detaliau pasidomėti, kaip jie yra išvalomi ir kokios priemonės užtikrina, kad paviršius nebus sugadintas. Odos jokiu būdu negalima valyti su valikliais, kur yra alkoholio.
 • Visada probleminius baldu reikia valyti su profesionalia įranga. Kadangi retas mūsų ją turi savo namuose – tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie atvyksta į namus ir išsprendžia problemas.

Baldai gali padėti susikurti išskirtinai modernų interjerą namuose. Svarbiausia yra žinoti, kokios smulkmenos gali padėti įgyvendinti idėją ir tuo pačiu jų laikytis. Modernus interjeras puikiai tinka mažuose namuose, tad jeigu galvojate, kokie namai jums tiktų labiausiai – pasinaudokite šia alternatyva.

Svetainės baldai Vilniuje – plačios pasirinkimo galimybės

svetainės baldaiSvetainės kambaryje praleidžiame nemažai laiko, todėl čia esantys baldai turi būti kokybiški, patogūs  ir gražūs, nes tai vienas iš svarbiausių akcentų namų interjere. Svetainės baldus dažniausiai mato svečiai, nes būtent šiame kambaryje priimame juos. Būtent dėl šios priežasties reikalingas baldams išskirtinumas, šiuolaikiškumas. Parduotuvėse gana gausus svetainės baldų pasirinkimas, tačiau nevisi gamintojai gali pasiūlyti aukštos kokybės gaminius ar patrauklią kainą, kuri būti prieinama kiekvienam pirkėjui.

Svetainės minkšti baldai turbūt vienas iš populiariausių pasirinkimų, nes jie yra itin patogūs, o taip pat ir gražiai atrodo. Vienas iš populiariausių minkštų baldų yra sofos, šis baldas užima nedaug vietos. Tai daugiafunkcinis baldas, nes ant jo galima sėdėti, o reikalui esant išlankstyti ir miegoti. Nemažiau populiarūs yra svetainės baldai kampai, kurie taupo kambario erdvę, tai yra labai patogu bute gyvenantiems žmonėms. Šie dveji minkšti baldai yra būtinas akcentas svetainei.

Svetainės baldai Vilniuje siūlo vieną iš didžiausių pasirinkimo galimybių. Šiame mieste parduodama vienas didžiausių kiekių visų baldų tipų, todėl ne išmintis ir svetainės baldai. Baldai Vilniuje turi didelę paklausą. Svetainės baldai Vilniuje galima rasti pačių neįprasčiausių formų ir matmenų baldų tiek namams, tiek įvairiems biurams. Svetainės baldai Vilniuje daugelis parduotuvių siūlo svetainės baldai pagal užsakymą. Visuomenėje yra susidariusi nuomonė, kad pagal individualų užsakymą pagaminti gaminiai yra daug brangesni, tačiau ne visuomet. Baldai Vilniuje dažnai net ir pagal užsakymą nėra itin brangūs, tačiau dažniausiai kaina nenusileidžia įprastoms kainoms. Šiems svetainės baldai akcijos nėra taikomos, todėl renkantis šį variantą to nereiktų pamiršti. Individualių baldų gamyba gali kartais užsitęsti jei nėra aiškiai apibrėžiama ko klientas nori. Pats baldų pasirinkimas visada yra gana sunkus variantas, nes perkant reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kurie susiję su dizainu, spalvoms ir kitomis įvairiomis savybėmis.

Ar tinkamas pasirinkimas yra pigūs baldai? Pigūs baldai dažniausiai asocijuojasi su prasta kokybe, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ne visada kaina lemia kokybę. Renkantis dažniausiai atkreipiame į dėmesį į estetinį vaizdą, kuris dažnu atveju perkant tampa pagrindiniu kriterijumi. Pigesnis variantas taip pat yra svetainės baldai naudoti, kuris leidžia įsigyti tiek senesnės gamybos, tiek naujesnės gamybos gaminius, kurie nebereikalingi esamiems jų savininkams.

 

Virtuvės baldai moderniam valgomajam

virtuvės baldaiPlanuodami virtuvės interjerą, ypatingą dėmesį skirkite baldams. Iš tiesų virtuvės baldai, jų dizainas, formos, spalvinė gama ir išdėstymas lemia bendrąją virtuvės interjero koncepciją. Jei vengiate klasikos ir laiko patikrintų sprendimų, įgyvendinkite novatoriškas idėjas ir įleiskite virtuvėn modernizmo gūsių.

Kiekvienais metais virtuvės dizainas tolsta nuo tradicinės metų metus gyvavusios struktūros, kurios pagrindą sudarė didelis šaldytuvas virtuvės kampe ir šalia įrengta praustuvė su virykle. Šiandieninės tendencijos skatina atitolti nuo funkcionalumo ir pagalvoti apie komforto privalumus. Geriausias sprendimas – dalinti virtuvę į zonas, skirtas maisto ruošimui ir jaukiems pasibuvimams su šeima. Virtuvės baldai turi derėti prie bendro būsto interjero ir žadinti teigiamas emocijas. Didžiausias dėmesys skiriamas natūralioms medžiagoms – virtuvės puošiamos medžio gaminiais, plytų imitacijomis, neobliuotomis lentomis ir akmens dekoracijomis. Atsisakoma lakuotos apdailos, kritiškai vertinami ir metalo gaminiai – chromas, nikelis ir nerūdijantis plienas.

Didžiausio klientų dėmesio sulaukia tamsesnio atspalvio virtuvės – ruda, juoda ir tamsiai raudona, derinama su baltais ir pasteliniais tonais. Tiesa, toks sprendimas rekomenduojamas didesnės erdvės virtuvei, kadangi tamsūs atspalviai vizualiai mažina aplinką. Vertinant baldų dizainą, modernioje virtuvėje vertinamos atviros erdvės, durų neturinčios lentynos ir stiklo pagrindo spintelės. Nors turinį demonstruojantys baldai reikalauja nuolatinio dulkių valymo, atvira erdvė virtuvei suteikia jaukios elegancijos ir rafinuoto subtilumo. Be to, atviros spintelės rekomenduojamos mažoms virtuvėms, kadangi spindintys stiklai ir plačios erdvės optiškai didina patalpą.

Jei norite mėgautis jaukia elegancija, priimdami praktiškus sprendimus, rinkitės šviesių tonų grindis. Šviesi apdaila ne tik praplės erdvę, bet ir apsaugos nuo erzinančių švaros darbų – ilgą laiką analogų neturėjusios tamsios grindys vargindavo aiškiai matomais įbrėžimais, dulkėmis, purvu ir spalvų deformacija. Šviesios grindys minėtąsias problemas išsprendžia akimirksniu. Be to, baltos spalvos apsuptyje kontrastingai atsiskleidžia kitos spalvos. Šviesioje aplinkoje išskirtinį jaukumą užtikrins natūralaus medžio virtuvės baldai. Tiesa, visuomenėje sklando klaidinantys mitai, tvirtinantys, kad šviesi spalva yra tepli ir neatspari purvui. Galime jus nuraminti – šiuolaikinės technologijos siūlo aplinkos poveikiui atsparias ir lengvai valomas apdailos medžiagas.

Skiriamasis modernios virtuvės bruožas – salelė patalpos viduryje. Ieškantiems originalumo, siūlome atsisakyti standartinių formų stalų ir rinktis ovalios formos salelę, kuri ne tik pagyvins aplinką, bet ir rūpinsis jūsų saugumu, t. y. išspręs aštrių kampų problemą. Siekdami suteikti patalpai išskirtinio akcento, pagalvokite apie virtuvės traukos centrą – juo gali tapti ryškiaspalvis šaldytuvas, mįslingas paveikslas ar vazoninė gėlė ryškiais žiedais.

Prekybiniai baldai

prekybiniai baldaiKokie yra prekybiniai baldai?

Jei apsilankytume tikroje parduotuvėje ar elektroninėje, tai įsitikintume, kad baldų kategorijų nemažai: virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, prieškambario baldai, vaiko kambario baldai ir kt. Viena iš kategorijų yra ir prekybiniai baldai. Šie baldai skirti prekybos vietoms.

Populiariausi prekybiniai baldai yra barai, vitrinos, biuro baldai, prekybiniai kioskai, parduotuvių, vaistinių baldai ir pan.

Biuro baldai – prekybinių baldų rinkos vienas iš lyderių. Šiandieninė biuro baldų rinka sudaro visas galimybes susikurti harmoningą ir jaukią aplinką biure su funkcionaliais, stilingais, ergonomiškais baldais. Biuro baldų gamyboje dažniausiai naudojamos laminuotos medžio drožlių plokštės, taip pat dažytos medžio dulkių plokštės, metalo bei aliuminio konstrukcijos ir stiklas. Klientai gali rintis norimas spalvas, jų derinius, tekstūras, dydžius, baldų formas. Prekybiniai baldai – didelė erdvė fantazijai.

Jei reikia minimalios vietos darbo vietai, išeitimi būna prekybiniai kioskai. Jie skirti prekybai, maisto gamybai, kaip mini picerijos, kibininės, kavinukės. Tokie prekybiniai kioskai plačiai naudojami maisto išsinešti gamybai.

Nauji ar naudoti prekybiniai baldai?

Prekybiniai, kaip ir kiti badai, yra pakankamai brangūs, todėl kartais svarstoma: ar įsigyti naujus prekybinius baldus, ar naudotus. Naudoti prekybiniai baldai pasirenkami tada, kai įmonėje trūksta lėšų, veikla nėra itin pelninga, kad galima būtų investuoti į naujutėlius baldus, o gal tiesiog baldai nėra prioritetinis dalykas. Tokį sprendimą dažniausiai priima naujai besikuriančios įmonės, kurios kūrimosi laikotarpiu neturi daug lėšų, maža to, neturi jų naujiems brangiems baldams. Nauji prekybiniai baldai – brangi, tačiau gera investicija. Nauji baldai turi garantiją, juos galėsite eksploatuoti ženkliai ilgiau negu naudotus.

Naudota ir nauja prekybinė įranga, baldai parduodami ir internete, todėl norintys taupyti gali pasirinkti šį pirkimo variantą, kadangi internete baldai bus pigesni nei parduotuvėje.

Prekybiniai baldai pagal individualų užsakymą

Prekybos vietose parduodami prekybiniai baldai yra masinės gamybos produktas. Jei norite kažko unikalaus ir išskirtinio – užsisakykite prekybinių baldų gamybą pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju Jūs gamintojui pateiskite savo maketą ar tiesiog viziją, tada bus projektuojami prekybiniai baldai, o suderinus su Jumis galutinio rezultato projektą, baldai bus gaminami. Šis procesas truks ilgiau nei nuvykti į parduotuvę ir nusipirkti baldus, kainuos taip pat brangiau, tačiau rezultatas – Jūs galėsite džiaugtis unikaliais baldais, pagamintais pagal Jūsų poreikius ir viziją.

Norėdami sužinoti, kur galite užsisakyti prekybinius baldus pagal savo užsakymą, internete paieškos sistemoje įveskite frazę „prekybiniai baldai gamyba“ ir sistema Jums pateiks sąrašą šią paslaugą teikiančių įmonių.

Tokie prekybiniai baldai atspindės Jus, atskleis Jūsų stiliaus pojūtį. Naudodamiesi savo sukurtais baldais jausitės itin komfortabiliai. O svarbiausia – jie bus vienetiniai.

Greita mini paskola – kai reikia naujų baldų

greita mini paskolaAtnaujinti namų interjerą trokštą vos ne kiekvienas, tačiau retas kuris ryžtasi šiuos planus įgyvendinti. Nauji baldai reikalauja nemažų išlaidų, o jų ne visuomet užtenka. Neretai tokiais atvejais gali pagelbėti greita mini paskola. Ji suteikia itin lanksčias paskolos teikimo paslaugas, aktualias kiekvienam namų šeimininkui, siekiančiam atnaujinti savo namų interjerą.

Pinigų gali pritrūkti labai įvairiais pirkimo atvejais, todėl išmanyti paskolos teikimo principus yra labai naudinga. Kai perki naujus baldus kambarių apstatymui, svarbu viską apskaičiuoti tinkamai. Tačiau netikėtumų pasitaiko visuomet. Būtent todėl greita paskola gali pagelbėti tiek naujų baldų pirkimo, tiek įmokų už jų įsigijimą sumokėjimui.

Nauji modernūs baldai kainuoja daug, o taupyti jiems net keletą mėnesių nesiryžtama. Šie pinigai tauposi pakankamai lėtai, o pagundų taip pat itin dažnai pasitaiko. Kartais galima pasirinkti daug lengvesnę išeitį – tai pinigų paskolos paslauga. Greita mini paskola leidžia pasiskolinti trokštamą pinigų sumą vos per kelias minutes, tad taupyti ir kaupti pinigų nereikės. Pakaks užpildyti paskolos gavimo paraišką ir pinigai po keliolikos minučių saugiai gulės Jūsų banko sąskaitoje. Juos vėliau reikės grąžinti nedidelėmis įmokomis kiekvieną mėnesį. Tai tikrai patogu, kai naujus baldus siekiama įsigyti greitai.

Taupyti nepatogu, todėl dažnais naujų baldų pirkimo atvejais pirkėjai pasirenka lizingą. Tai pakankamai priimtina prekės pirkimo galimybė, kuri leidžia išsimokėtinai sumokėti už perkamą prekę tam tikromis įmokomis kiekvieną mėnesį. O kas jei įmokai pinigų pritrūksta? Tuomet gresia įsiskolinimas ir tolimesnės problemos. Laimei, greita paskola ir čia gali pagelbėti. Mini paskolą patogu gauti greitai ir be jokių didelių įsipareigojimų, tad sumokėti baldų įmoką nėra sudėtinga, kai patikimą pagalbą suteikia įvairios kredito bendrovės. Tai paprasta, saugu ir patikima.

Dažnai paskolos teikimo paslaugos atrodo painiai, tačiau greita mini paskola nėra sudėtinga. Ji leidžia pasiskolinti trokštamą pinigų sumą ir ją vėliau grąžinti mažomis įmokomis kiekvieną mėnesį. Įvairios kredito bendrovės leidžia klientams patiems pasirinkti itin lanksčias paskolos teikimo sumas bei grąžinimo terminus. Tai suteikia itin priimtinas sąlygas klientams skolintis pinigus naujiems ir jaukiems namų ar biuro baldams.

Kaip išsirinkti tinkamus baldus?

baldaiNe vienas interneto vartotojas virtualioje erdvėje ieško informacijos, kaip išsirinkti tinkamus baldus. Sakysite, baldai baldams nelygu: vieni principai galioja renkantis minkštus baldus, kiti – kietuosius, treti – ieškant virtuvės baldų, ketvirti – norint tinkamai įsirengti biurą ir taip toliau. Tačiau egzistuoja ir bendri principai, galiojantys perkant bet kokios rūšies baldus – juos ir aptarsime šiame straipsnyje.

Dydis ir matmenys

Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio baldus: jie neturėtų būti nei pernelyg dideli, nei per maži. Virtuvėje ir prieškambaryje galite rinktis baldus, kurie siekia lubas – taip sutalpinsite daugiau daiktų. Tuo tarpu svetainėje rinkitės mažesnių gabaritų sekcijas, kad jos pernelyg neužgrioztų erdvės. Kalbant apie biuro baldus, juos verčiau rinktis didesnius nei per mažus. Erdvės taupymo sumetimais, prieš įsigydami tam tikrus baldus, įsitikinkite, kad jie toje vietoje, kur buvote suplanavę, tikrai tilps.

Kokybiškos detalės ir pagalbinės medžiagos ir ne pati mažiausia rinkoje kaina

Labai svarbu, kad tiek pačios medžiagos, iš kurių pagaminti baldai, tiek ir pagalbinės medžiagos – rankenėlės, furnitūra ir kt. – būtų kokybiški. Baldai – didžiulė ir svarbi investicija, taigi niekas nenorėtų, kad po pusės metų naudojimo baldų durelės imtų girgždėti, uždarius jas liktų tarpelis ir panašiai. Taip pat nesinorėtų, kad nekokybiškos rankenėlės, laikikliai greitai nulūžtų – tai suteikia daug nepatogumų. Ypač apdairiai reikėtų rinktis baldus su stumdomais, ištraukiamais mechanizmais.

Šiandien yra parduotuvių, kuriose galima įsigyti pigių baldų. Paprastai tokie baldai būna surenkami, įsigijęs asmuo pats juos surenka, todėl po kurio laiko išlenda nemažai defektų. Geriau baldų surinkimo darbus patikėti profesionalams ir nesižavėti pernelyg mažomis baldų kainomis, nes iš tiesų jei pataupysite vieną kartą, ateityje tai jums kainuos papildomai. Pigūs baldai ir neatrodo gražiai, stilingai – tai tiesiog medienos plokštės, sudėtos tarpusavyje ir turinčios baldo pavadinimą.

Praktiškumas

Bet koks baldas turi būti praktiškas: lengvai valomas ir prižiūrimas, tokio paviršiaus, ant kurio nesimatytų net ir menkiausias dulkių sluoksnis, pirštų atspaudai ir taip toliau. Praktiški baldai ypač svarbūs virtuvėje, kur gaminame maistą, kur reikia dažniau valyti – paviršiai turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi. Taip pat praktiškus baldus svarbu parinkti vonios kambariui: dažnai nekokybiškų plokščių viršutinis sluoksnis nuo vandens garų atšoka ir atrodo negražiai.

Daugiau nei viena funkcija

Baldai turi būti funkcionalūs: jei perkate lovą, po ja turėtų būti ir patalynės dėžė, jei sofą – ji turėtų būti išskleidžiama, perkant stalą, jis turėtų būti su stalčiukais ar papildomomis lentynėlėmis ir kt. Mažuose butuose tinka ir konvertuojami baldai: žurnalinis staliukas paaukštinamas ir virsta valgomojo stalu ar netgi darbo stalu. Taigi domėkitės, ieškokite, ir žinosite, kai išsirinkti tinkamus baldus. Svarbiausia, pasikliaukite savo intuicija ir stiliaus nuovoka.