Suvenyrai namams reikalingi tiek pat kiek ir baldai

paminklaiSava erdvė –  tai beveik viskas, ko reikia, norint jausti pilnatvę ir ramybę. Namai turėtų būti saugiausia kiekvieno žmogaus erdvė, kurioje jis galėtų jaustis užtikrintai ir saugiai. Ar Jūs taip jaučiatės savuose namuose? Jei ne, ar kada susimąstėte, ko Jūsų kampeliui trūksta? Galbūt daugiau spalvų, ar dekoracijų, paveikslų ir suvenyrų? Suvenyrai namams reikalingi tam, kad būtų galima sukurti kažką savito, jaukaus ir bei simbolizuojančio, kad namai – tai Jūsų kampas.

Suvenyrai namams gali būti įvairūs. Tai gali būti įvairios statulėlės, skulptūrėlės, nuotraukų rėmeliai ir t.t. Namus galite dekoruoti įvairiausiais būdais, priklausomai nuo to, koks Jūsų interjero stilius, papročiai, tradicijos ir norai. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse yra paliekami atskiri kambariai, kuriuose pastatomi tam tikri miniatiūriniai paminklai – statulėlės, mirusių artimųjų atminimui. Rinktis tikrai yra iš ko, o suvenyrais prekiauja beveik visos namų apyvokos prekių parduotuvės.

Pigiausias būdas sukurti jaukią aplinką. Net ir pats menkiausias dekoras gali pakeisti aplinką neatpažįstamai! Ornamentų lipdukai ant sienų, dailios vazos ir paveikslėliai – visa tai suteikia gyvybingumo bei spalvos namams, tad nebijokite minimalių pokyčių. Kartais užtenka tiek nedaug, kad pakeistumėte vaizdą neatpažįstamai!

Namų stilių galima keisti nors ir kasdien. Kartais neišvengiamai įsinorite pokyčių, tačiau nenorite kardinaliai griauti lubų ir dažyti sienų? Suvenyrai tam ir skirti. Toks dekoras nereikalauja didelių pastangų ir yra greitas bei smagus būdas pakeisti bene visa interjerą per labai trumpą laiką. Pakabinkite naujas užuolaidas, patieskite naują kilimą ir pamatysite, kad nereikia jokio interjero dizainerio paslaugų!

Suvenyrai gali būti atsivežti iš užsienio šalių ir priminti smagias keliones. Taip pat jie gali būti kažkieno dovana ir priminti svarbias akimirkas. Kiekviena dekorui skirta smulkmenėlė gali būti kažkieno priminimas, tuomet vos tik įžengsite pro namų duris, pajausite teigiamas emocijas ir jausmus. Suvenyrai namams – kaip papuošalai žmogui, suteikia žavesio bei išskirtinumo. O namai turi būti artimi Jūsų skoniui ir stiliui, kad galėtumėte jaustis jaukiai ir ramiai. Po sunkių dienos darbų ir iššūkių poilsio ieškosite ten, kur jaučiatės saugiausiai. O saugumas bus tik pilnai išpildytuose ir dekoruotose Jūsų namuose.

Romanetės pakeisti namų interjerą!

romanetėsKaip ir tikriausiai niekam nėra paslaptis, kiekvieno asmens gyvenimo tikslas, o gal tiksliau būtų teigti šeimos, ne vien tik, kad turėti individualius namus, kurie teiktų gerovę, tačiau taip pat ir paversti šiuos tokiais, kuriais būtų galima ir didžiuotis, kurie teiktų nieką kitą, kaip tik tiesioginį džiaugsmą. Žinoma, tokie padariniai, o be viso to ir rezultatai, tikrai, kad negalėtų būti lengvai pasiekiami, mat jums bus reikalingos ir finansinio pobūdžio investicijos, ir iš jūsų bus pareikalauta daugybės laiko ir dėmesio – kad ir kaip ten bebūtų, tikriausiai, kad būtų galima teigti, jog atvejais, kai viskas remiasi į nieką kitą, kaip tik į gerovę sau, jaudintis nei kiek nereikia, o visos įdedamos pastangos palaipsniui gali suteikti ir džiaugsmo, tiesa?

Šiandieną norėtume pateikti pasiūlymą, kuriuo galės pasinaudoti daugelis, o be viso to, kuris galėtų ir uoliai prisidėti prie puošnesnių namų – tai esą romanetės. Niekam nėra paslaptis, kad šios paslaugos, o tiksliau produkcijos, terminas galėtų būti nežinomas daugeliui, tačiau šiandienos turiniu situaciją, kaip ir norėtume pakeisti, kaip ir sieksime viską optimaliai detalizuoti ir tuo pačiu paskatinti žmones, kad būtų pasinaudota šia paslauga, ir tokiu būdu būtų suteikta gerovė niekam kitam, kaip tik patiems sau. Nuoširdžiai viliamės, kad šiandienos straipsnis tikrai, kad bus suvoktas teigiamai, o romanetės, kaip galutinis pirkinys, galimai atsidurs ir jūsų sąrašuose.

Būtų galima pradėti nuo to, kad romanetės išsiskiria unikalia, savita koncepcija, kuri natūraliai ir skatina piliečius, ką nors patalpose keisti. Vis dėlto, kaip ir yra teigiama, kartais nereikia jokių didesnių pokyčių, kartais įmanoma viską pakoreguoti itin elementariai ir neskiriant pernelyg daug dėmesio – kaip ir buvome užsiminę, dabartinė situacija tai kuo idealiausiai vaizduoja, mat romanetės, kaip produkcija, gali būti įsigijama nesunkiai, nebrangiai, o jos paliekamas įspūdis – teigiamas, žinoma – yra didžiulis. Viliamės, kad patarimais bus pasinaudota, o be viso to, jog ir tokiu būdu susikursite naudos sau.

Interjeras

Įrenginėjant būstą susiduriama su didele dilema – koks būsto interjeras yra teisingas – ir madingas, ir praktiškas, ir nebrangus? Į šį klausimą gali atsakyti interjero dizaineris, arba pats savininkas, tinkamai nustatęs savo poreikius.

Būsto interjeras yra visas spalvinis patalpų stilius, apsprendžiantis būsto elementų formas, taip pat ir baldų stilių bei išvaizdą. Interjeras namuose taip pat suteikia tam tikrą atmosferą, svečiams palieka neišdildomą įspūdį ir jaukumo jausmą. Vos pirmykščiai žmonės pradėjo puošti savo palapines įvairiomis plunksnomis ir džiovintais augalais, būsto interjeras pradėjo vystytis. Per tūkstančius metų išsivystė į rimtą mokslą, kurį krimsti reikia keletą metų aukštojoje menų mokykloje, o tobulinti visą gyvenimą, nes kas metai atsiranda daugybė naujovių.

Originalus interjeras

Labiausiai vertinamas yra originalus interjeras, sukurtas pagal asmeninį užsakymą tam tikram žmogui ar šeimai. Originalus interjeras kuriamas atsižvelgiant į būsto funkcionalumą ir šeimos narių įpročius ir poreikius. Tokiu būdu kartais suderinami iš pažiūros nesuderinami dalykai ir vienas kambarys visiškai skiriasi nuo kito, o iš vieno įėjus į kitą atrodo, kad pasikeitė visas pasaulis. Tokie interjero bandymai yra kūrybinis darbas, kurį gali atlikti tik patyrę profesionalai. Kartais kliento pageidavimai būna gana stereotipiniai, tad reikia gerai pasukti galvą ir pajungti fantaziją, kad originalus interjeras nebūtų iš tipinių elementų ir vulgarus. Paprastai tokie interjerai papuola į architektūrinius ir gyvenimo stiliaus žurnalus, iš jų idėjų semiasi šimtai žmonių, savo būstus įsirenginėjantys savarankiškai, be interjero dizaino mokslų.

Standartinis interjeras

Labai dažnai interjero dizaineriai pradeda nuo paprasčiausių, niekuo neišsiskiriančių būsto apipavidalinimų. Standartinis interjeras nereikalauja didelio kūrybinio darbo, tačiau dažniausiai susiduriama su kita problema – erdvės patalpose stoka. Net standartinį interjerą užsakiusieji būsto šeimininkai dažnai nori kaip įmanoma daugiau sutaupyti erdvės minimaliausiomis priemonėmis. Kartais sprendimai būna standartiniai (veidrodžiai ir apšvietimas), kartais reikalingi ir ne visai ordinarūs sprendimai.

Standartinio interjero būstai pasižymi tradiciniu išplanavimu ir aiškiu funkcionalumu. Miegamasis yra miegamasis, o vaiko kambarys – jaunuoliui pritaikyta miego, mokslo ir žaidimų erdvė. Virtuvė taip pat gana standartinė, priklausomai nuo jos dydžio, nes būtent šioje patalpoje erdvės taupymas yra svarbiausias.

Savas interjeras

Interjeras, kurį susikuria patys šeimininkai yra dažnai chaotiškas, tačiau savas ir jaukus. Svečiai gali kai kuriais sprendimais stebėtis, tačiau svečiai ateina ir išeina, o šeimininkai savame būste praleidžia daug laiko. Norint susikurti savą interjerą, būtina aiškiai žinoti, ko iš kiekvienos patalpos norima. Kūrimo procesas yra nuolatinis, nes kai viskas atrodo įrengta, kyla kokių minčių dėl nedidelių mažmožių, kurie iš karto keičia visą patalpos interjerą. Pavyzdžiui naujas žurnalinis staliukas svetainėje gali sujaukti įprastą vaizdą.

Nežymus interjero pasikeitimas nėra blogas dalykas, nes į namus įneša naujų vėjų, padeda išvengti rutininių veiksmų, lavina naujus įpročius (pavyzdžiui balkono pavertimas gyvenamąja zona, šeimos rūkorius išveja į koridorių arba lauką). Savas interjeras taip pat neįpareigoja pirkti brangias ar retas interjerui naudojamas medžiagas ar baldus, tad galima sakyti, savas interjeras padeda sutaupyti.

Baldai Kaune

Didžiuosiuose miestuose baldų paklausa yra kur kas didesnė, nei provincijoje, tad natūralu, kad čia įsikūrę ir daugiau baldus gaminančių bendrovių. Baldai Kaune gaminami jau nuo seno – čia gilios baldininkų tradicijos ir patirtis.

Kauno miestas jau nuo seno garsėja savo unikalia architektūra ir interjeru. Taip pat daug dėmesio skiriama ir baldams. Baldai Kaune gaminami jau kelis šimtmečius. Viena seniausių iki šiol veikiančių baldininkų įmonių Lietuvoje – “Kauno baldai” buvo įkurti dar 1880 metais, tad lietuviškų baldų gamybos tradicijos gyvuoja ir iki šiol.

Kur parduodami baldai Kaune 

Kaunas – didelis miestas, kuriame yra nemažai naujų ir dėvėtų dbaldų parduotuvių. Aišku, jos įsikūrusios daugiausiai žmonių pritraukiančiuose prekybos centruose Mega, Akropolis, Senukai, SBA ir kituose.

Kaune yra įsikūrę nemažai nedidelių baldų prekybos centrų, kurie prekiauja ne tik Kaune pagamintais baldais. Asortimentas platus – baldai iš kitų Lietuvos miestų, taip pat ir šalių – Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Skandinavijos šalių. Dažniausiai pardavinėjami minkšti baldai – įvairūs kampai, sofos, lovos, kušetės, banketės, foteliai, pufai ir net sėdmaišiai. Nemažas vaikiškų baldų pasirinkimas – jaunuolio baldai su dviaukštėmis lovomis, spintelėmis, kompiuteriniais stalais, kompaktiškomis spintomis. Virtuvės baldai paprastai gaminami pagal užsakymą, tačiau yra ir nemažas stalų, kėdžių, lentynų, spintelių pasirinkimas. Miegamajam kambariui įrenti klientai tikrai ras pakankamai didelį šeimyninių lovų ir naktinių spintelių pasirinkimą. Tiesa, drabužines ir spintas stumdomomis durimis geriau daryti pagal užsakymą. Kauno baldų parduotuvės siūlo didelį vonios baldų pasirinkimą. Baldai Kaune pritraukia ne tik kauniečių, bet ir pirkėjų iš aplinkinių miestų.

Kurie baldai Kaune gaminami

Kaune gaminami visų rūšių baldai pramoniniu būdu, tačiau klesti ir baldų pagal užsakymą gamybos įmonės. Dažniausiai pagal užsakymą gaminami biuro baldai. Privatūs klientai dažniausiai ieško, kas pagal kiekvienos šeimos poreikius pagamins virtuvės baldus. Baldai Kaune gaminami ir montuojami profesionalų ir pavienių baldininkų, turinčių kad ir nedideles patalpas baldams ir konstrukcijoms surinkti. Pavieniai baldininkai gali atlikti nesudėtingus namų lygio užsakymus virtuvei, spintoms stumdomomis durimis, prieškambario baldams (paprastai prieškambaryje dažnai taupoma vieta, todėl standartiniai baldai ne visada tinka). Jei reikalinga aukštesnė kokybė ir darbo garantijos – samdoma baldų įmonė, kuri dirba su namus prižiūrinčiu architektu ar interjero dizaineriu.

Baldai Kaune daromi ir namie

Jei nesinori leisti pinigų ir laiko ieškant tam tikrų nedidelių baldų sodo nameliui, rūsiui ar net vaikų kambariui, galima nesunkiai kai kuriuos baldus pasigaminti ir patiems. Furnitūros tiekėjai aprūpina didžiuosius prekybos centrus įvairiomis baldų gamybos detalėmis, kurios leidžia baldžiais pasijausti ir nagingesnių rankų Kauno gyventojus, norinčius ir mokančius pasidaryti baldus savo rankomis. Tam reikalingos kojelės, vyriai, laikikliai ir tvirtinimo detalės. Baldų plokščių ar jų atliekų galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose (Senukai, Ermitažas, Moki-Veži), belieka tik supjaustyti, suveržti ir sumontuoti kambaryje. Tam visiškai pakanka garažo arba net sandėliuko koridoriaus. Taip gimsta tikrai originalūs stalai, spintos, lentynos, kėdutės, stelažai rūsiams, vonios kambario apdailos ir kiti nesudėtingi baldai namams.

Baldai Kaune yra viena iš pagrindinių ekonomikos augimo rodiklių