Kreditas internetu – už ar prieš?

kreditas internetuNors finansų planavimo tematika vis dažniau akcentuojama tiek suaugusiems, tiek ir vaikams, tačiau neretai susiklosto įvairios gyvenimiškos situacijos, kurios pareikalauja didelių ir netikėtų išlaidų. Žinoma, finansų ekspertai teigia, jog kas mėnesį iš savo gaunamų mėnesinių pajamų taupymui derėtų atidėti apie 10-15 procentų lėšų, tačiau ir to ne visuomet pakanka. Dažniausiai skolinamasi norint įsigyti didesnių išlaidų reikalaujančius svarbius pirkinius (pavyzdžiui, pakeisti staiga sugedusią buitinę techniką), padengti netikėtas sveikatos paslaugoms skirtas išlaidas (ypač susijusias su dantų tvarkymu), taip pat ir esamiems (dažnai ir pradelstiems) įsiskolinimams padengti. Žinoma ir tai, kad kreditus bei paskolas teikia įvairios finansinės institucijos ir jos tai daro įvairiais būdais. Taigi, ar kreditas internetu yra patikima skolinimosi priemonė ir ar verta ja pasinaudoti?

Kalbant apie greituosius kreditus, jų pagrindinis pranašumas yra tas, kad skolinami pinigai greitai pasiekia gavėją. Neretai tokio tipo kreditai yra gaunami per pusę valandos nuo paraiškos užpildymo. Tai galioja ir tada, kai imamas kreditas internetu, tiek ir tada, kai naudojamasi SMS kredito paslaugomis. Taip pat svarbu ir tai, kad įprastai greitųjų kreditų suteikimo taisyklės yra kur kas paprastesnės nei imant bankinę vartojimo paskolą. Mat bankai turi specialius asmens kredito istorijos tikrinimo metodus, pagal kuriuos vertina skolinimo riziką. Tuo tarpu kreditų bendrovės skolina sąlyginai nedideles sumas ir riziką prisiima skolindamos tiesiog didesnėmis palūkanomis.

Būtent palūkanos ir yra vienas iš pagrindinių greitųjų kreditų trūkumų. Neretai jos siekia 10 ir daugiau procentų, o tai reiškia, kad grąžinti reikia kur kas didesnę pinigų sumą, nei ta, kuri buvo pasiskolinta. To kreditų bendrovės neįvertina ir todėl kredito grąžinimas yra pilnai gavėjo atsakomybė. Bankai, išduodami paskolas, atsargiai įvertina gavėjo pajamas ir turimą finansinę naštą ir neskolina daugiau pinigų, nei gavėjas gali grąžinti. Šio saugiklio kreditų bendrovės neturi, todėl nuolat atsiranda tuo piktnaudžiaujančių žmonių. Pastarieji skolinasi esamiems įsiskolinimams padengti ir taip grimzta į greitųjų kreditų liūną. Dėl to svarbu atsiminti, jog kreditas internetu yra gera finansinė pagalba jos prireikus, tačiau ja naudotis reikia atsakingai.

 

Kaip kreditai padeda atnaujinti baldus?

kreditaiNereikia net sakyti, kad kiekvienas žmogus nori gyventi gražiuose bei jaukiuose namuose, Iš tiesų, daugelis yra įsitikinę, jog jų namai yra jų tvirtovė,  tad būtina ta tvirtove tinkamai pasirūpinti. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog yra daug būtų, kaip galima paversti savo namus gražesniais bei patogesniais, tačiau vienas esminių dalykų yra baldai. Jei baldai bus gražūs, kokybiški ir patogūs, tai ir namai bus kur kas gražesni, jaukesni, ir, savaime suprantama, juose gyventi bus taip pat smagiau. Taigi, kaip matyti, baldai yra labai svarbus akcentas mūsų namuose, o ar kada susimąstėte apie tai, jog kreditai yra puiki priemonė tuo atveju, jei norite atnaujinti baldus? Yra net kelios priežastys, kodėl galima sutikti su šiuo teiginiu. Taigi, apie viską nuo pradžių.

Vienas iš atvejų, dėl kurio galima teigti, jog kreditai padeda atsinaujinti baldus yra labai paprastas – pasirodo, jog jei norite, kad jūsų namuose atsidurtų naujas miegamojo ar svetainės komplektas, viskas, ką jus tereikia padaryti, tai – pasiimti kreditą. Taigi, procesas yra labai paprastas – randate įmonę, kurios veikla – kreditai bei jų skolinimas, išsirenkate tą pasiūlymą, kuris labiausiai tinka jūsų atveju, gaunate kreditą, ir perkate tai, kas yra labiausiai reikalingas. t.y., naujus baldus. Kalbant šia tema, yra būtina akcentuoti tai, jog tiekiami kreditai gali būti labai įvairių sumų, todėl galite būti tikri, jog rasite tokį pasiūlymą, kurio dėka galėsite įgyvendinti savo planus, nepaisant to, kas tai bebūtų – nauja  komoda  miegamajame ar prašmatnus  svetainės baldų komplektas.

Tačiau  yra ir kitas būdas, kaip kreditai gali padėti atnaujinti baldus, esančius jūsų namuose. Pastaruoju metu itin populiarėja dekupažas. Šis pasirinkimas iš tiesų kuo geriausiai tinka tuo atveju, jei norite pagražinti bei atnaujinti jūsų namuose esančius daiktus bei baldus. Kita vertis, būtina akcentuoti ir tai, jog tai nėra pigus malonumas – dekupažo priemonės nėra pigios, o tuo atveju, jei dekoruosite baldus, jų reikės itin daug. Šiam tikslui bus reikalinga nemaža pinigų suma, o kreditai – ją suteiks.