Renkamės miegamojo baldus kartu

miegamojo baldaiMiegamasis – tai ta vieta namuose, kur po sunkios dienos norisi ištiesti kojas ir panirti maloniam nakties miegui. Tačiau jis turi būti ne tik jaukus, bet ir funkcionalus – aprūpintas visais būtinais  baldais, geru apšvietimu bei pageidaujamomis interjero detalėmis. Juk miegamasis yra daug daugiau nei tik lova ir spinta. Tačiau ir be jų išsiversti būtų neįmanoma. Šį kartą renkamės miegamojo baldus – kaip išsirinkti tinkamiausius ir ko, galbūt, nedaryti.

Vienas svarbiausių miegamojo baldų – drabužių spinta. Kiekvienai moteriai (o taip pat ir vyrui) yra itin svarbu, kad būtų pakankamai vietos drabužiams susidėti ir susikabinti. Planuojant didesnių erdvių namus galima įrengti ir atskirą drabužinę, į kurią būtų montuojamos modulinės kabyklos bei lentynos drabužiams ir batams. Tačiau dažnai atskirą kambarį paskirti vien tik drabužiams būna prabanga. Tokiu atveju gali pasitarnauti sieninės spintos su slankiojamomis konstrukcijomis. Jos būna minimalistinio dizaino, o durys dažnai būna veidrodinio paviršiaus, tad nebėra reikalo miegamajame statyti stovimą veidrodį. Jei miegamasis visai  nedidelis, o visi planuojami statyti baldai yra lova ir spinta, tuomet grindų ploto galima sutaupyti  įrengiant kampinę spintą. Tačiau tokiu atveju reikėtų apgalvoti, kiek žmonių ja naudosis – ji jokiu būdu negali būti per maža, nes tokiu atveju atsiras poreikis papildomiems, dar daugiau vietos užimantiems baldams.

Neabejotinai svarbiausias baldas miegamajame yra lova. Todėl jokiu būdu negalima pirkti pirmos pasitaikiusios lovos – tai nėra spontaniškas pirkinys. Tinkamai neapgalvojus galima nusipirkti per mažą arba per didelę lovą, kuri ne tik bus nepatogi, bet ir užims žymiai daugiau vietos, nei norėtųsi. Taigi renkantis miegamojo lovą derėtų atkreipti į keletą dalykų, kurie leis nesuklysti šią svarbią ir atsakingą akimirką.

Renkantis lovą, kaip ir visus kitus miegamojo baldus, būtina išsimatuoti savo miegamąjį ir apgalvoti, kiek erdvės reikės kitiems miegamojo baldams bei praėjimui.  Miegamojo dydis taip pat pasufleruos, kokio tipo ar aukščio lovą geriau pasirinkti – su galvūgaliais ar be, aukštą, ar žemą. Prieš renkantis lovą taip pat būtina įsivertinti ir savo biudžetą – juk nesinori permokėti, juolab, kad kaina negarantuos lovos kokybės. Bet kuriuo atveju – lova yra pagrindinis miegamojo akcentas, tad pirmiausia derėtų apsvarstyti, kokią lovą pirkti, o tik tada derinti prie jos visas kitas interjero detales – tik taip bus išlaikoma bendra miegamojo tema. Lygiai taip pat atsakingai kaip ir lovą reikėtų rinktis visas naudojamas medžiagas, nes pastarosios neabejotinai papildys interjerą. Kalbama ne tik apie lovatiesę ar antklodę, tačiau ir pačioje lovoje naudojamas medžiagas. Juk ne visos lovos būna medinės ar metalinės, o tos, kurios yra aptrauktos tam tikra medžiaga, turi derėti prie bendro interjero.

Jei miegamasis yra labai nedidelio ploto, tokiu atveju derėtų apsvarstyti apie papildomas lovos funkcijas. Labai praverčia patalynės dėžė, kuri leidžia po lova laikyti nemažai rečiau naudojamų dalykų (ne tik patalynę). Jei renkami baldai jaunuolio ar vaiko kambariui, tachta arba sofa-lova gali būti puikus pasirinkimas. Jos leis ne tik sutaupyti vietos, bet ir bus funkcionalios.

Be lovos ir spintos, esant pakankamai erdvės, derėtų apsirūpinti ir naktiniais staliukais. Nors ir atrodo, kad šie miegamojo baldai nėra itin reikalingi, tačiau tai anaiptol netiesa. Prie lovos dažnai laikomas žadintuvas ar mobilusis telefonas, kurį, be abejonės, reikia kažkur pasidėti – tikrai ne lovoje. Taip pat naktinio staliuko stalčiuose patogu laikyti ir knygas ar kitus dažnai naudojamus dalykus. Juk žymiai geriau turėti daugiau vietos daiktams susidėti, nei juos laikyti ant žemės.

 

Dokumentų spintos per vieną dieną

Biurai paprastai turi labai ribotą kiekį biuro baldų – visi stalai, kėdės ar dokumentų spintos yra parengtos tik tam tikram kiekiui darbuotojų. O skubiai prireikus naujo darbuotojo, baldų ima ir pritrūksta. Taip įmonės susiduria su tikrai didele problema – kur užsakinėti naujus baldus? Tik tokiu atveju pagrindinis tiekėjo pasirinkimo rodiklis būna ne ankstesni įmonės ryšiai (tarkime, kur pastaraisiais metais buvo užsakomi biuro baldai), o laikotarpis, per kurį baldai atsidurs biure. Tai tampa tikru galvos skausmu vadovams, kadangi paprastai biuro baldų gamyba ir pristatymas užtrunka beveik mėnesį. Per tą laikotarpį nauji stalai ar dokumentų spintos yra projektuojami, gaminami, surenkami ir pristatomi – atrodytų, jog tai sudėtinga padaryti per savaitę, o ką bekalbėti apie vieną ar dvi darbo dienas. Tačiau Lietuvoje veikia tokių įmonių, kurios siūlo pristatyti biuro baldus jau sekančią dieną.

dokumentu spintosViena tokių įmonių – ReikejoVakar.lt . Ši įmonė turi parengusi atskirą baldų seriją, pavadinimu „Reikėjo Vakar“. Tai standartizuotos gamybos stalai bei dokumentų spintos, kurie į biurą pristatomi dviejų dienų bėgyje. Į šią seriją įeina populiariausių spalvų bei modelių dokumentų spintos – taip bet kuri įmonė jas galės pritaikyti savo biure. Įmonė siūlo kampinius bei paprastus stalus, stalčių spinteles,  įvairias rakinamas bei nerakinamas dokumentų spintas ir spinteles, taip pat kėdes bei posėdžių stalus. Patogu tai, kad ReikejoVakar.lt savo internetinėje svetainėje reikejovakar.lt pateikia ir pilną savo produkcijos kainyną – taip užsakinėdami baldus iškart žinosite jų įkainius ir išvengsite daug laiko užimančio kainų derinimo proceso.

Ši įmonė taip pat gali suprojektuoti baldus pagal užsakovo pageidavimus, tačiau šių baldų gamyba ir pristatymas užtrunka ilgiau – nuo dviejų iki keturių savaičių. Tai priimtina įmonėms, kurios sėkmingai planuoja savo veiklą ir  inventoriaus poreikį. Tačiau įvykus nenumatytiems atvejams yra geriau turėti patikimą variantą, kuris pristatys baldus tinkamu laiku ir už tinkamą kainą, sutaupys jūsų laiko ir padės išvengti streso. Iškilus tokiai problemai tiesiog reikia žinoti, į ką kreiptis. Todėl baldų tiekėjas ReikejoVakar.lt – puikus pasirinkimas skubiai ieškant biuro baldų.