Baldai internetu dabar parduodami žymiai pigiau

kreditai nuo 18 metųKeičiate namų baldus naujais, tačiau nesitikėjote, kad dabar kainos bus tokios didelės? Jos ne visur yra aukštos, tuo labiau – ne visada naudinga juos pirkti iškart. Kai kurie baldų gamintojai ir pardavėjai siūlo įvairias atsiskaitymo galimybes, o viena pagrindinių, kuria turėtumėte pasidomėti – pirkimas išsimokėtinai. Tarp kitko, jeigu jus nemaloniai nustebino prekybos centruose esančios kainos, tai tiesiog pasižiūrėkite kokios baldų kainos nurodytos populiariausiose internetinėse parduotuvėse. Ten baldai parduodami daug pigiau, nes vis dėlto – ten ir konkurencija žymiai didesnės. Internete baldus pigiau galite įsigyti ir dėl to, jog ten pasirinkimas yra gausesnis – baldus galite užsisakyti tiek iš lietuviškų el. parduotuvių, tiek ir iš užsienio.

Pabrėžtina, kad perkantiems baldus iš užsienio el. parduotuvių nereikėtų tikėtis tokių pačių pristatymo kainų, kurios taikomos Lietuvoje. Pristatymo mokestis bus didesnis, jeigu baldus užsisakysite iš užsienio. Žinoma, verta žinoti, kad kai kurie užsienio baldų pardavėjai taiko nemokamą pristatymą į bet kurią šalį, jeigu pirkėjas išleidžia nemenką sumą. Tai reiškia, kad jeigu pirksite baldus visiems namams, tai galbūt ir nemokamas pristatymas jums bus garantuotas. Beje, jeigu suradote kažkokią užsienietišką internetinę baldų parduotuvę, kurioje viskas siūloma daug pigiau, tai neskubėkite baldų pirkti prieš tai nepasidomėję ar ta el. parduotuvė yra patikima. Tiesiog paieškokite atsiliepimų dėl šventos ramybės.

Kas liečia baldų įsigijimą iš lietuviškų el. parduotuvių, tai žinokite, jog ir čia pristatymas gali būti nemokamas pasiekus tam tikrą sumą. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie baldų pardavėjai, siūlydami lizingo paslaugą, neima jokių palūkanų. Panašiai kaip tie kreditai nuo 18 metų asmenims – jie išduodami nemokamai iki tam tikro termino. Tai reiškia, kad jums nebus būtina iškart mokėti visą sumą – kai kurie baldų pardavėjai suteikia galimybę už juos išsimokėti per kelis metus. Jums galbūt net nebus taikomos palūkanos, o tai reiškia, kad išsimokėtinai baldus įsigytumėte už tą pačią sumą, už kurią pirktumėte iškart, tik už viską atsiskaitytumėte dalimis. Būtent tokiu principu ir siūloma rinktis baldų pardavėjus, nes elektroninėje erdvėje tikrai viską namams įsigyti galima daug pigiau nei įprastuose prekybos centruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *