Baldai Kaune

Didžiuosiuose miestuose baldų paklausa yra kur kas didesnė, nei provincijoje, tad natūralu, kad čia įsikūrę ir daugiau baldus gaminančių bendrovių. Baldai Kaune gaminami jau nuo seno – čia gilios baldininkų tradicijos ir patirtis.

Kauno miestas jau nuo seno garsėja savo unikalia architektūra ir interjeru. Taip pat daug dėmesio skiriama ir baldams. Baldai Kaune gaminami jau kelis šimtmečius. Viena seniausių iki šiol veikiančių baldininkų įmonių Lietuvoje – “Kauno baldai” buvo įkurti dar 1880 metais, tad lietuviškų baldų gamybos tradicijos gyvuoja ir iki šiol.

Kur parduodami baldai Kaune 

Kaunas – didelis miestas, kuriame yra nemažai naujų ir dėvėtų dbaldų parduotuvių. Aišku, jos įsikūrusios daugiausiai žmonių pritraukiančiuose prekybos centruose Mega, Akropolis, Senukai, SBA ir kituose.

Kaune yra įsikūrę nemažai nedidelių baldų prekybos centrų, kurie prekiauja ne tik Kaune pagamintais baldais. Asortimentas platus – baldai iš kitų Lietuvos miestų, taip pat ir šalių – Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Skandinavijos šalių. Dažniausiai pardavinėjami minkšti baldai – įvairūs kampai, sofos, lovos, kušetės, banketės, foteliai, pufai ir net sėdmaišiai. Nemažas vaikiškų baldų pasirinkimas – jaunuolio baldai su dviaukštėmis lovomis, spintelėmis, kompiuteriniais stalais, kompaktiškomis spintomis. Virtuvės baldai paprastai gaminami pagal užsakymą, tačiau yra ir nemažas stalų, kėdžių, lentynų, spintelių pasirinkimas. Miegamajam kambariui įrenti klientai tikrai ras pakankamai didelį šeimyninių lovų ir naktinių spintelių pasirinkimą. Tiesa, drabužines ir spintas stumdomomis durimis geriau daryti pagal užsakymą. Kauno baldų parduotuvės siūlo didelį vonios baldų pasirinkimą. Baldai Kaune pritraukia ne tik kauniečių, bet ir pirkėjų iš aplinkinių miestų.

Kurie baldai Kaune gaminami

Kaune gaminami visų rūšių baldai pramoniniu būdu, tačiau klesti ir baldų pagal užsakymą gamybos įmonės. Dažniausiai pagal užsakymą gaminami biuro baldai. Privatūs klientai dažniausiai ieško, kas pagal kiekvienos šeimos poreikius pagamins virtuvės baldus. Baldai Kaune gaminami ir montuojami profesionalų ir pavienių baldininkų, turinčių kad ir nedideles patalpas baldams ir konstrukcijoms surinkti. Pavieniai baldininkai gali atlikti nesudėtingus namų lygio užsakymus virtuvei, spintoms stumdomomis durimis, prieškambario baldams (paprastai prieškambaryje dažnai taupoma vieta, todėl standartiniai baldai ne visada tinka). Jei reikalinga aukštesnė kokybė ir darbo garantijos – samdoma baldų įmonė, kuri dirba su namus prižiūrinčiu architektu ar interjero dizaineriu.

Baldai Kaune daromi ir namie

Jei nesinori leisti pinigų ir laiko ieškant tam tikrų nedidelių baldų sodo nameliui, rūsiui ar net vaikų kambariui, galima nesunkiai kai kuriuos baldus pasigaminti ir patiems. Furnitūros tiekėjai aprūpina didžiuosius prekybos centrus įvairiomis baldų gamybos detalėmis, kurios leidžia baldžiais pasijausti ir nagingesnių rankų Kauno gyventojus, norinčius ir mokančius pasidaryti baldus savo rankomis. Tam reikalingos kojelės, vyriai, laikikliai ir tvirtinimo detalės. Baldų plokščių ar jų atliekų galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose (Senukai, Ermitažas, Moki-Veži), belieka tik supjaustyti, suveržti ir sumontuoti kambaryje. Tam visiškai pakanka garažo arba net sandėliuko koridoriaus. Taip gimsta tikrai originalūs stalai, spintos, lentynos, kėdutės, stelažai rūsiams, vonios kambario apdailos ir kiti nesudėtingi baldai namams.

Baldai Kaune yra viena iš pagrindinių ekonomikos augimo rodiklių


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *