Čiužiniai ir miegamojo baldai poilsiui – ką siūlo specialistai?

ciuziniaiDarbingumui, sveikatai ir energijai palaikyti būtinas kokybiškas poilsis. Kad miegas būtų ramus ir patogus, reikalingi ne tik individualius poreikius atitinkantys ciuziniai, bet ir kokybiški miegamojo baldai. Specialistai primena, kad netinkamai priimtas sprendimas gali turėti neigiamos įtakos jūsų savijautai ir emocinei būklei. Jei abejojate dėl savo sprendimo ir nežinote, kokį čiužinį ar lovą pasirinkti, siūlome pasitarti su šios srities ekspertais – rinkoje palankiai vertinamais baldų ir čiužinių pardavėjais.

Kas svarbu renkantis čiužinį?

Atsižvelgdami į individualius pirkėjų poreikius, pardavėjai siūlo itin plačią čiužinių pasiūlą – gaminius, prisitaikančius prie kūno išlinkimų, užtikrinančius ramų ir kokybišką poilsį visos nakties metu. Platų čiužinių asortimentą sudaro skirtingo dydžio, storio ir sudėties čiužiniai, todėl prieš priimdami sprendimą turėtumėte objektyviai apsibrėžti savo poreikius, pvz., vienos sudėties čiužiniai rekomenduojami gausiai prakaituojantiems žmonėms, kitos – alergiškiems pirkėjams, treti – žmonėms, besiskundžiantiems nugaros skausmais.

Specialistai pastebi, kad visuomenėje įsigalėjęs stereotipas teigia, kad kokybiškas čiužinys turi būti kietas. Vis dėlto, reikėtų prisiminti, kad svarbu ne čiužinio kietumas, o jo prisitaikymas prie kūno – visi esame skirtingo ūgio, svorio, kūno sudėjimo ir fizinio pasirengimo, todėl ir universalaus, visiems tinkančio čiužinio modelio nėra, kitaip sakant – miegodami ant to paties čiužinio visi jausimės skirtingai. Prieš pirkdami čiužinį pasitarkite su pardavėjais ir išbandykite bent kelis parduotuvėje esančius modelius – nebijokite atsigulti ant kelių čiužinių ir pagulėti įprasta miegojimo poza, kad nuspręstumėte, kuris gaminys jums suteikia maksimalų komforto jausmą. Čiužinys privalo palaikyti taisyklingą stuburo padėtį, neturėtų spausti kūno. Didesnio svorio žmonėms rekomenduojami kietesnio pagrindo čiužiniai, mažesnio svorio pirkėjams – minkštesni modeliai.

Nepamirškite miegamojo baldų!

Kad miegas būtų kokybiškas ir patogus, būtina rinktis ir tinkamus miegamojo baldus, kurių svarbiausias – lova. Stilingi baldai Vilniuje realizuos individualius estetinius reikalavimus, nepriklausomai nuo to, ar jūsų miegamajame dominuoja klasika, ar modernus stilius. Tiesa, nereikėtų apsiriboti vien dizaino kriterijais – įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta lova (lovos pagrindas ir grotelės) pritaikyta jūsų čiužiniui. Rinkitės baldus, pagamintus iš kokybiškų, sveikatai ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. Kad išvengtumėte erzinančio girgždėjimo ir būtumėte tikri ilgalaike baldo eksploatacija, rinkitės žinomo, rinkoje palankiai vertinamo gamintojo baldus, kuriems suteikiama ilgametė kokybės garantija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *