Dokumentų spintos per vieną dieną

Biurai paprastai turi labai ribotą kiekį biuro baldų – visi stalai, kėdės ar dokumentų spintos yra parengtos tik tam tikram kiekiui darbuotojų. O skubiai prireikus naujo darbuotojo, baldų ima ir pritrūksta. Taip įmonės susiduria su tikrai didele problema – kur užsakinėti naujus baldus? Tik tokiu atveju pagrindinis tiekėjo pasirinkimo rodiklis būna ne ankstesni įmonės ryšiai (tarkime, kur pastaraisiais metais buvo užsakomi biuro baldai), o laikotarpis, per kurį baldai atsidurs biure. Tai tampa tikru galvos skausmu vadovams, kadangi paprastai biuro baldų gamyba ir pristatymas užtrunka beveik mėnesį. Per tą laikotarpį nauji stalai ar dokumentų spintos yra projektuojami, gaminami, surenkami ir pristatomi – atrodytų, jog tai sudėtinga padaryti per savaitę, o ką bekalbėti apie vieną ar dvi darbo dienas. Tačiau Lietuvoje veikia tokių įmonių, kurios siūlo pristatyti biuro baldus jau sekančią dieną.

dokumentu spintosViena tokių įmonių – ReikejoVakar.lt . Ši įmonė turi parengusi atskirą baldų seriją, pavadinimu „Reikėjo Vakar“. Tai standartizuotos gamybos stalai bei dokumentų spintos, kurie į biurą pristatomi dviejų dienų bėgyje. Į šią seriją įeina populiariausių spalvų bei modelių dokumentų spintos – taip bet kuri įmonė jas galės pritaikyti savo biure. Įmonė siūlo kampinius bei paprastus stalus, stalčių spinteles,  įvairias rakinamas bei nerakinamas dokumentų spintas ir spinteles, taip pat kėdes bei posėdžių stalus. Patogu tai, kad ReikejoVakar.lt savo internetinėje svetainėje reikejovakar.lt pateikia ir pilną savo produkcijos kainyną – taip užsakinėdami baldus iškart žinosite jų įkainius ir išvengsite daug laiko užimančio kainų derinimo proceso.

Ši įmonė taip pat gali suprojektuoti baldus pagal užsakovo pageidavimus, tačiau šių baldų gamyba ir pristatymas užtrunka ilgiau – nuo dviejų iki keturių savaičių. Tai priimtina įmonėms, kurios sėkmingai planuoja savo veiklą ir  inventoriaus poreikį. Tačiau įvykus nenumatytiems atvejams yra geriau turėti patikimą variantą, kuris pristatys baldus tinkamu laiku ir už tinkamą kainą, sutaupys jūsų laiko ir padės išvengti streso. Iškilus tokiai problemai tiesiog reikia žinoti, į ką kreiptis. Todėl baldų tiekėjas ReikejoVakar.lt – puikus pasirinkimas skubiai ieškant biuro baldų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *