Kokybiški langai Kaune

langaiNusipirkote sodybą ir nežinote nuo ko pradėti ją remontuoti, kad galėtumėte čia gyventi? Paprastai dilema būna gana paprasta – pirmiausia įrengti virtuvės baldus, vonios kambarį ar miegamąjį. Deja visi trys pasirinkimai nėra teisingi. Pirmiausia reikia susitvarkyti langus.

Kodėl pirmiausia langai? Jie gi visada gali palaukti! Neapsigaukite, tai klaidinga nuomonė. Kurį laiką galite gyventi ir su mikrobangų krosnelėje arba ant mažos dujinės viryklės gamintu maistu, spinteles pasidarydami iš parverstų kartoninių dėžių. Miegui jums irgi reikia tik patogaus čiužinio, kurį vėliau tiesiog liks įmesti į naują šeimyninę lovą. Vonios kambarys gali būti ir kibiras – nesispjaudykite, taip mūsų tėvai augo ir nieko jiems neatsitiko… Be langų sodyboje gyventi, deja, negalėsite. Vasarą bus per karšta, nes kaitrus skersvėjis niekada nepadeda. Rudenį ir pavasarį namai bus šalti, nes vėjai eis kiaurai. Žiemą iš viso galite nekelti kojos, nes kiekvienas bandymas šildyti namus baigsis kelių centimetrų storio ledu ir šerkšnu ant senųjų langų…

Nauji langai yra būtini. Jų galite įsigyti ir Kaune, Statybininkų g. 7 TIKS langai salone.

Dažnai statybininkai rekomenduoja sodybose statyti medinius langus. Tai papildomos investicijos, nes jie brangesni, o kokybe plastikiniams langams tikrai nenusileidžia. Natūralumo įspūdį galima susikurti ir kitais būdais. Plastikiniai langai yra tuo patrauklūs, kad jų profilius galima dažyti norima spalva arba apklijuoti tam tikros tekstūros lipdukais. Populiariausi tokie lipdukai – medienos imitacijos. Keista matyti tokius sprendimus, tačiau tai kiekvienos sodybos šeimininkų reikalas.

Seni langai turi vieną elementą, kuris sunkiai randamas šiuolaikiniuose languose. Tai orlaidė (liaudyje vis dar vadinama svetimžodžiu „fortkė“). Šiuolaikiniai langai orlaidės neturi, nes ją keičia vertikalaus atvėrimo mechanizmas su galimybe atverti ir labai mažai (mikroventiliacija). Kodėl dingo „fortkės“ iš šiuolaikinių langų? Atsakymų keletas, bet pagrindinis yra paprastas – neefektyvu. Kuo daugiau profilių ir kuo mažesni stiklo paketai, tuo daugiau energijos atiduodama išorei ir lango naudingumo koeficientas mažėja. Tai ne vitražas, o normalus langas, kurio tikslas – nepraleisti šalčio ar karščio. Vientisas stiklo paketas ir kokybiškas profilis bei kokybiškas montavimas – pagrindiniai lango efektyvumo principai. Jei kuris nors iš jų yra pažeidžiamas, arba daromas atmestinai, langas savo paskirties 100 proc. nebeatlieka. Štai dėl to orlaidžių ir nebeliko.

Rinkitės tik kokybiškus langus Kaune. Pirmiau geri langai, tada jau galima pagalvoti ir apie kokybiškus baldus. Jei langai praleis drėgmę, baldai bus neilgaamžiai…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *