Lauko baldai patogiam poilsiui

lauko baldaiGyvenantys privačiuose namuose ir mėgstantys šiltuoju metu sezonu pasimėgauti gamtos malonumais, dažnai pasirūpina patogiais baldais. Lauko baldai yra labai svarbus pirkinys ne tik todėl, jog tai Jūsų namų interjero dalis, bet ir galimybė mėgautis geriausiu poilsiu. Jei ieškote tinkamų ir funkcionalių baldų, geriausia kad baldai derėtų prie vidaus dizaino bei vietos, kurioje jie yra.

Vytelių magija

Pinti baldai dažnai ypač populiarūs prie baseinų bei terasose. Tai itin modernūs, tačiau  kartu ir labai funkcionalūs lauko baldai. Daugelis baldų gamintojų siūlo itin platų pintų baldų pasirinkimą. Šiandien tai ne tik pora krėslų ir apvalus stalelis, pinti gali būti didžiuliai stalai, modernūs apvalūs suoleliai, didžiulės erdvios sofos. Būtent pintais lauko baldais galima sukurti itin stilingą įvaizdį, o kartu ir pasirūpinti savo patogumu. Dažnai tokio tipo baldai minkštinami specialiomis plonomis pagalvėlėmis, kurių spalvą galima pritaikyti prie šalia esančių detalių ar namo sienų.

Natūralusis medis

Net ir modernioje visuomenėje savo populiarumo pozicijų vis dar neužleidžia mediniai lauko baldai. Medis nuo seno mėgstamas lauko kavinėse, todėl dažnai tokius baldus mėgstama statyti prie namų. Itin stilingi ir jaukūs baldai gali būti statomi pavėsinėse, terasose. Jie taip pat puikiai atrodo ir atvirame kieme. Dėl ilgo medienos tarnavimo laiko ir teigiamų savybių šie baldai gali būti laikomi lauke visą parą ir ilgus metus tarnauti negesdami. Gerai apdirbtas medis ne tik ilgai nepakeičia spalvos, bet ir išlieka itin stiprus, sunkiai pažeidžiamas mechaniškai. Dažniausiai perkami mediniai baldai tai platūs suoleliai, nedideli jaukūs staliukai, kėdės, supynės.

Modernizmo išraiška

Mėgstantiems išsiskirti ir prisitaikyti prie modernėjančios visuomenės – šiuolaikiniai modernūs lauko baldai. Tai nuo klasikos šiek tiek nutolusio dizaino apraiška namuose. Išskirtinių formų ir linijų baldai itin tinka prie didžiulio baseino ar plačioje terasoje. Dažniausiai tai apvalios minkštos sofos, žemos kėdės ant spyruoklės formos kojų. Modernūs lauko baldai dažnai atrodo itin stilingai, tačiau renkantis juos, labai svarbu, įvertinti, kaip jie tarnaus bei kokios priežiūros reikalaus. Itin dažnai būna, jog minkštoji tokių baldų dalis nėra atspari drėgmei ir krituliams, todėl įsigijus tokius baldus reikia numatyti papildomos vietos namuose, kad patogiai būtų galima laikyti baldų minkštąsias dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *