LED šviestuvai

LED šviestuvai

Šviesa – tai dviprasmis žodis, kuris gali reikšti elektromagnetinį spinduliavimą, kurio bangos ilgis yra matomas mūsų akiai arba protą, mokslą ir tobulėjimą. Be šių dviejų šviesos prasmių gyvenimas nėra įsivaizduojamas, nes be tobulėjimo nebūtų šviesos, o be šviesos būtų sudėtinga tobulėti.

Kasdienės buities tiesiog nebegalime įsivaizduoti be elektros. Visas mūsų gyvenimas yra surištas su elektriniais prietaisais, kurie palengvina mūsų buitį. Elektros dėka mes galime apsišviesti patalpas, kuriose matyti sudėtinga.

Tobulėjant laikams, nuo žibalinių lempų perėjome prie stalinių elektrinių, įvairių formų ir dizaino, šviestuvų. Taip pat atsirado ir kabinamos lempos, kurios šviesa užpildo didesnę dalį kambario nei nedidelis stalo šviestuvas. Visai neseniai nuo kaitrinių elektros lempučių perėjome prie liuminescencinių, kurios padeda taupyti elektrą ir tausoti aplinką.

Dar kitaip vadinami LED šviestuvai suteikia naujovišką apšvietimo galimybę naudojant  šviesos diodus. Jie išsiskiria iš kitų, seniau naudotų šviestuvų tuo, kad neturi jokio mirgėjimo, kuris dirgina ar net kenkia mūsų akims. LED šviestuvai 2014 metais pasiekė neįtikėtiną šviesumo efektyvumą – net 150 lm/W. Taip pat jie išsiskiria tuo, kad turi funkciją, kuri leidžia reguliuoti šviesos srautą nuo 1 iki 100 proc. Svarbu paminėti, kad LED šviestuvai gali būti naudojami tiek įprastoms patalpoms apšviesti, tiek meninėms instaliacijoms įgyvendinti, nes šių lempų spalvų perteikimas Ra yra nuo 85 iki 99. Šie liuminescenciniai šviestuvai pasižymi tuo, kad jiems nereikia atvėsti, kad vėl įsijungtų, todėl tai yra labai patogu valdant apšvietimą. LED šviestuvai, skirtingai nei indukcinės lempos, įkaista tik iki 40 – 60 laipsnių. Kalbant apie temperatūrą, tai kuo žemesnė oro temperatūra tuo LED šviestuvų efektyvumas bei tarnavimo laikas didėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *