Virtuvės baldai

Nė vieni namai neapsieina be patogios virtuvės. Virtuves baldai ir įmontuojama technika kainuoja bene daugiausiai iš viso namo interjero. Nenuostabu, kad jų pasirinkimas toks didelis.

Didžio dalis šeimos gyvenimo sukasi aplink virtuvę – pusryčiai, pietūs, vakarienė, šeimos šventės, pasisėdėjimai, maisto gaminimas, vaikų mokymas elgtis su įrankiais ir puodais. Tai užima trečdalį dienos, o tai reiškia – trečdalį gyvenimo. Dėl to būtina pasirūpinti patogia, išvaizdžia ir originalia virtuve. Virtuves baldai yra tik viena iš geros virtuvės sudedamųjų dalių. Tiesa, ji svarbiausia, nes įmontuojama buitinė technika dažniausiai sumaniai paslepiama po tais pačiais baldais.

Gatavi virtuves baldai

Virtuvės baldai paprastai yra statomi gerai išsimatavus virtuvę. Didžiausiose baldų parduotuvėse yra gana nedaug gatavų virtuvės baldų. Eksponuojami vos keli pavyzdžiai pastatomų ir pakabinamų spintelių, lentynų ir stalčių bei stalviršio. Gatavi virtuves baldai paprastai perkami tik tada, kai virtuvė yra labai didelė ir nelabai svarbu, kur stovės kriauklė, viryklė ir orkaitė. Namuose, kur bandoma taupyti erdvę virtuvės sąskaita, virtuves baldai paprastai užsakinėjami pagal specialius užsakymus.

Gatavi virtuvės baldai dažnai būna standartinių šviesių spalvų, kad būtų galima priderinti prie bet kokio interjero. Virtuvės baldai susideda iš kelių standartinių dalių, kurias galima keisti vietomis, tokiu būdu lyg iš kaladėlių suformuojamas visas virtuvės kompleksas. Belieka tik sustatyti standartinę įmontuojamą buitinę techniką.

Virtuves baldai pagal užsakymą

Mieste baldų gamybos įmonės išgyvena labai gerus laikus. Esant didelėms būsto kainoms ir įsigyjant nedidelius butus, erdvės taupymas yra iš tiesų reikalingas. Patalpos erdvė taupoma ir virtuvės sąskaita. Vienas iš pagrindinių būdų kaip sutaupyti erdvę yra kampiniai virtuves baldai. Kampas dažniausiai išnaudojamas kriauklei ir erdvioms spintelėms, kuriose dažniausiai telpa keletas puodų. Siekiant taupyti vietą, orkaitė montuojama virš indaplovės. Kaip visa tai padaryti gali perekomenduoti baldus gaminančios įmonės ar pavieniai baldininkai. Dažniausiai tokie sprendimai reikalauja baldų su nestandartiniais išmatavimais, tad virtuves baldai gaminami tik pagal specialius užsakymus.

Virtuves baldai taip pat gaminami atsižvelgiant į patalpos interjerą. Klientai paprasčiausiai gali išsirinkti norimas spalvas ir tekstūras iš spalvų paletės.

Virtuves baldai – galimybės sutaupyti

Virtuves baldai kainuoja gana nemažai, tačiau visada yra vietų, kur galima sutaupyti. Didžiąją dalį baldų kainos sudaro plokštės, stalčių mechanizmai (bėgeliai) ir montavimas. Rinkdamiesi plokštę pasidomėkite, kuri yra pigesnė. Stalčių mechanizmai turi būti patikimi ir tarnauti ilgai. Kuo jie pigesni, tuo didesni šansai, kad stalčius sulūš, sugrius ir turėsite patys jį taisyti. Prieš užsakydami pigesnius variantus gerai pagalvokite, ar tikrai verta šioje vietoje taupyti. Montavimas – profesionalų darbas, į kurį geriau nesikišti. jei padėsite sustatyti baldus, sutaupysite nebent padėjėjo dienos uždarbį – 70-100 litų. Nuo 5000 litų sumos tai vargu ar pasijaus, bet dirbdamas pats galite ir trukdyti, tad rekomenduotina darbą palikti profesionaliems baldininkams.

Virtuves baldai paprastai pagaminami ir pastatomi per 3-5 savaites. Užsisakę baldus iš karto galite pasirūpinti ir buitine technika. Visus buitinės technikos išmatavimus baldininkams pateikite prieš gaminant baldus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *