5 patarimai renkantis vonią

vonios įrangaJeigu planuojate įsirengti naują vonios kambarį, turbūt jūsų galvoje kirba šimtai klausimų, liečiančių pačią vonią, jos tipą, formą, vietą patalpoje ir t.t. Iš tiesų, vonią įsirengti gali būti tikrai atsakingas darbas – ypač turint omenyje, tai, jog kartais nutinka santechninių bėdų ir problemų, užpilame kaimynus ir t.t. Tad reikia pradėti nuo to, kad būtina rinktis kokybišką vonios įrangą ir patikėti jos sumontavimą profesionalams.

Kol patį vonios kambario įrengimą  žadate patikėti darbininkams, pats irgi turite atlikti namų darbus ir tinkamai pasirinkti pačią vonią. Štai 5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis prekes vonios kambario įrengimui.

  1. Iš kokių medžiagų pagaminta vonia. Paprastai vonios gali būti gaminamos iš ketaus, akrilo ar plieno. Kiekviena šių medžiagų turi savų pliusų ir minusų, tad tik jūs asmeniškai galite išsirinkti vonią, kuri bus tinkamiausia jums. Ketaus vonios yra netriukšmingos, tvirtos, tačiau lėtai įšylančios ir sunkios. Plieno vonios lengvos, plataus modelių pasirinkimo. Akrilinės – modernios, turinčios masažo funkcijų, tačiau lengvai subraižomos, neatsparios.
  2. Kokios formos yra vonia. Čia jau galite leistis į lakiausias fantazijas – jeigu vieta leidžia, galite rinktis kvadrato, stačiakampio, ovalo ar trikampio formos vonią. Taip pat perkamos kubilą imituojančios gilios vonios ar klasikinės, prabangios vonios ant metalinių kojų.
  3. Ar reikalingos papildomos vonios funkcijos. Jeigu leidžia biudžetas, galite įsigyti sūkurinę vonią su masažo funkcija ar vonią su specialiu vidiniu apšvietimu.
  4. Kurioje vietoje ją žadate statyti. Faktas, kad vonią reikia kažkur pastatyti – ir būtų gerai, jei tai būtų praktiška ir patogi vieta. Paprastai voniai pasirenkami patalpos kampai, rečiau, ypač jeigu tai pastatoma vonia ant dekoruotų kojų, galima ją įsirengti vonios viduryje.
  5. Kaip jį derės prie vonios interjero. Tai jau jūsų skonio reikalas. Ar norėsite pačios paprasčiausios vonios, ar pastatomos klasikinio dizaino su prabangos efektu – ji turėtų stilistiškai derėti prie viso vonios kambario, plytelių, grindų, maišytuvo ir kriauklės ar veidrodžio. Čia jums gali padėti interjero dizaineris.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *