Alivar itališka dizaino magija

aildesign.ltItalų gamintojo Alivar baldai legvai atpažystami netgi neturint ypatingo interjero dizaino žinių bagažo. Itališką šio brendo temperamentą atvaizduoja ryškios, traukiančios akį spalvos, energingos linijos, originalūs baldų modeliai. Alivar – tai nuolatinis visų garsiausių architektūros ir dizaino projektų partneris, daugelio tarptautinių baldų parodų nugalėtojas, stiliaus etalonas, o kartu ir dizaino madų steigėjas ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje.

Savo pergalingą kelią pjedestalo link Alivar pradėjo 1984 metais. Jau pirmoji gamintojo išleista baldų kolekcija pasižymėjo elegantiškumu, originalumu ir nepriekaiškinga kokybe. Su kiekvienais savo raidos metais Alivar pradėdavo bendradarbiauti su vis žymesniais, labiausiai nusipelniusiais sryties specialistais, o baldų gamyboje buvo naudojamos tik geriausios medžiagos ir naujausios technologijos. Palaipsniui šios kompanijos žinomumas kirto Italijos ribas ir Alivar atrado savo stiliaus gerbėjų visuose žemynuose.

Salone aildesign.lt itališki baldai Alivar oficialiai pristatyti jau nuo 2006 metų.

aildesign.lt30 metų puikios patirties turinti kompanija Alivar gali išdidžiai konstatuoti, kad šiandien dirba tik su pasaulinį pripažinimą turinčiais dizaineriais. Tai tokios iškilios asmenybės kaip Mauricio Djempo, Artemio Veleso, Claudio Margari, Djanluca Sisandi ir daugelis kitų. Būtent jie šiandien kuria nuostabų Alivar dizaino pasaulį.

Ekspertų manymu Alivar itališki baldai išsiskiria savo gyvu emociškumu. Visiškai nėra svarbu kokios tautybės arba dizaino mokyklos atstovas kurė vieną ar kitą Alivar baldų modelį, kiekvienas šio gamintojo siūlomas interjero daiktas – sofa, fotelis, stalas, kėdė ar indauja – patogumo etalonas bei gražaus gyvenimo simbolis.

Kiekviename drąsiame Alivar dizaino sprendime, parinktame originaliame spalvų ir faktūrų derinyje, kiekvienoje idealiai išbaigtoje detalėje ir tuo pačiu netikėtoje formoje visada jaučiama garsioji itališka fantazija, galbūt būdinga tik šiai tautai. Ši jaučiama kūrybos laisvė traukia prie kiekvieno naujo šios kompanijos modelio, padaro jį „privalu turėti“ daiktu.

aildesign.ltMedis, blizgus metalas, poliuretanas, plastikas, tekstilė ir natūrali oda – visos šios medžiagos neatsiejami nuolatinių Alivar bandymų, ieškojimų elementai. Naujų faktūrų paieškos, medžiagų elastingumo, ekologiškumo, suderinamumo tyrimai – kasdienis Alivar technologų darbas. Alivar šiuo metu savo baldų gamyboje naudoja tik saugias aplinkai ir žmogui medžiagas, o tuo pačiu ir naujos kartos baldams skirtus mechanizmus bei furnitūrą prailginančią bet kurio baldo naudojimo kokybę. Kompanijos kaip nuolatinio eksperimentatoriaus įvaizdis daug kartų padėjo jai laimėti konkuruojant dėl pačių neįtikėtininamiausiu dizaino projektų. Beveik kiekvienoje pasaulio šalyje ir mieste galime nesunkiai rasti prestižinius objektus, kuriuose buvo panaudoti šios kompanijos itališki baldai. Platus gamintojo asortimento spektras suteikia galimybes tiekti elitinius baldus prestižiniems viešbučiams, restoranams, meno galerijoms, o šių objektų valdytojai visuomet vertina nesikeičiantį Alivar aukščiausią kokybės, dizaino ir bendravimo lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *