Kaip sutaupyti pinigų dekoruojant ar pertvarkant namus

Namų dekoravimas gali būti šiek tiek brangus, tačiau jei esate kūrybingas ir kantrus, to net nepajusite. Nesvarbu, kurią namų dalį planuojate perdaryti, yra būdų, kaip sutaupyti pinigų ir sukurti jaukią erdvę atspindinčią jūsų asmenybę.Taikydami kai kuriuos „pasidaryk pats“ metodus ir planuodami biudžetą, pasitelkę Ermitažas akcijos leidinį ir pasiūlymus, galite atnaujinti savo namų interjerą  taip, jog jis nenusileis profesionalų atliktam interjero dizainui.

Atnaujinkite baldus

Atgaivinkite odinius baldus naudodami alyvuogių aliejų. Norėdami paskirstyti svorį, naudokite minkštas apsaugas po kėdžių, stalų ir kitų baldų kojomis. Įsitikinkite, kad jūsų kilimas yra švarus, tuomet jis tarnaus ilgiau. Dauguma sofos pagalvėlių yra apverčiamos ir netgi gali būti išdėstytos ant sofos, taip pat tiesiog apverstos. Tokiu būdu nusidėvėjimas pasiskirstys tolygiai. Pailginkite virtuvės kėdžių gyvenimą naudodami naują audinį, skirtą apmušalams. Ieškokite pigių sprendimų, kaip iš medinių baldų ir vonios plytelių pašalinti dėmes.

Tvarkos, švaros palaikymas padės prailginti naudojamų baldų amžių. Baldai gali būti brangūs, tad kuo ilgiau naudojate tuos pačius, vis atnaujindami, tuo daugiau sutaupote.

Perdažykite

Vien tik perdažius kambario sienas ir pasirinkus šviesesnes spalvas, jūsų namai įgaus naują išvaizdą ir toks pokytis bus neskausmingas biudžetui. Jums tereikia dažų teptuko, pasirinktų dažų, įkvėpimo ir kantrybės. Jūs netgi galite paskambinti draugams, kurie jums padės. Jei jūsų dabartinė sienos spalva itin ryški, eikite kitu keliu ir ieškokite labiau prislopintų, pastelinių atspalvių. Arba atnaujinkite esamus dažus ir pridėkite ornamentą ar geometrinį piešinį. Nežinote, kaip nuspręsti dėl spalvų? Paprašykite Ermitažo parduotuvės konsultantų sumaišyti nedidelį kiekį dominančių dažų, kuriuos galėsite išbandyti namuose ant sienos.

Skirkite dėmesio detalėms

Kitas paprastas būdas yra pertvarkyti esamus baldus, juos pakeisti, patobulinti, kad įgautų naują vaizdą. Nuspręskite, kur bus jūsų kambario centrinė akis, traukos taškas ir pertvarkykite aplink jį. Pridėkite keletą naujų pagalvių, antklodžių, pledų, pakeiskite šviestuvą. Padenkite nusidėvėjusį grindų plotą nauju įdomiu ir ryškiu kilimu. Jei dar neturite augalų, įsigykite jų. Augalai ne tik įneša į namus jaukumo ir žalumos, tačiau ir valo orą.

Naudokite akcentinį apšvietimą

Paryškinkite mėgstamus paveikslus, augalus ir sukurkite visiškai naują savo kambario išvaizdą su akcentiniu apšvietimu. Interjeras atrodys šiltesnis ir priklausomai nuo šviesos gali pasirodyti didesnis ar mažesnis. Pabandykite pakeisti sieninius šviestuvus, lubų šviestuvus, pastatomus ant grindų šviestuvus ir toršerus. Šiais laikais galima rinktis iš labai daug formų, stilių ir audinių, o kainos skiriasi pagal kiekvieno biudžetą.

Padidinkite erdvę su veidrodžiais

Veidrodžius galima montuoti beveik visur. Jų yra įvairių stilių, dydžių, dizaino ir formų. Atsitiktinai sugrupuokite įvairių formų ir dydžių veidrodžius su skirtingais rėmeliais ar apvadais, kad atrodytų tarsi surinkta kolekcija. Pakabino veidrodį priešais langą, kad jis atspindėtų langą ir taip sukurtu antro lango iliuziją. Erdvė atrodys didesnė ir šviesesnė.

Investuokite į daugiafunkcinius daiktus

Yra daugybė daugiafunkcinių baldų, kuriuos galite įsigyti, kad sutaupytumėte pinigų dekoruodami savo namus. Pufai – daiktadėžės yra geras pavyzdys, nes jų niekada nebus per daug, kai susirenka didesnė draugų kompanija.

Tikimės šie patarimai įkvėpė pokyčiams, bet tuo pačiu metu priminė, jog norint atsinaudinti nereikia viską iššluoti iš kambario ir pradėti nuo nulio. Galima drąsiai panaudoti tuos pačius daiktus, žaisti su smulkmenomis ir taip neišeikvoti savo biudžeto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *