Orkaičių remontas Vilniuje

orkaiteSugedus orkaitei, didelio diskomforto nepajusite, nes visada galima maistą gaminti tiesiog ant viryklės, ar mikrobangų krosnelėje, kurią turi dauguma. Tiesiog tai toks nepatogumas, kurio palikti nevalia. Reikia sutvarkyti ir tiek. Orkaičių remontas Vilniuje yra gana nedažnas reiškinys, tačiau tai nereiškia, kad jis paprastas ir nesudėtingas. Paprastai orkaitė būna įmontuota, ji sveria 30-50 kilogramų, todėl jos nei iškelti, nei atvežti į taisyklą žmonės tiesiog nesiryžta. Reikalinga profesionalų pagalba – ne kitaip.

Pirmiausiai išsiaiškinkime, apie ką konkrečiai eina kalba, nes terminų yra visokių. Orkaitė yra tas prietaisas, kuris skirtas kepti vištą, su durelėmis. Kaitlentė yra keramikinė plokštė, ant kurios verda puodai. Su orkaite ji neturi nieko bendro, nebent tai yra viryklė su orkaite ir kaitlente. Viryklės dažniausiai būna pastatomos, ne įmontuojamos. Jos arba elektrinės, arba dujinės. Orkaitės tuo tarpu būna visada elektrinės. Viryklės dažnai perkamos dujinės. Jos statomos ten, kur nėra galimybės pajungti trijų fazių elektros laido, nes elektros jos sunaudoja labai nemažai.

Orkaičių remontas Vilniuje kaip tik apima orkaites, kurios yra montuojamos į baldus.

Pagrindiniai orkaičių gedimai

Dėl ko dažniausiai kviečiami orkaičių remonto meistrai? Pats prietaisas nėra sudėtingas, tačiau gedimų gali pasitaikyti nemažai.

  1. Temperatūros fiksavimas orkaitės viršutinėje ir apatinėje dalyje yra labai svarbūs momentai. Jei sugenda daviklis, orkaitės „kompiuteris“ nebešildo tam tikros dalies ir maistas gaminamas blogai.
  2. Oro padavimas. Į orkaitę turi būti paduodamas oras, taip pat išmetami garai. Jei ventiliatorius sugenda, orkaitėje kaupiasi kondensatas ir gali įvykti trumpas sujungimas.
  3. Kaitinimo elementas. Kartais gali sugesti ir kaitinimo elementas, kuris paprastai yra orkaitės viršuje. Jį visada galima pakeisti kitu, taip pat pataisyti ir jį laikančias detales.
  4. Durelės. Durelės gali turėti įvairius mechanizmus, fiksuojančius atidarymą ir uždarymą. Joms sugedus, orkaitė gali tiesiog išsijungti. Tas pats nutinka ir sudužus durelių stiklui.
  5. Kai kurios valdomos rankenėlėmis ir mygtukais, o dauguma naujų modelių turi lietimui jautrius valdymo prietaisus. Jiems sugedus tiesiog negalėsite įjungti orkaitės arba pasirinkti norimo rėžimo.

Kiek kainuoja orkaičių remontas Vilniuje?

Fiksuotos kainos nėra. Yra tik meistro atvykimas, kuris kainuoja apie 20 eurų. Kartais atvykęs meistras identifikuoja, kad nėra jokios problemos. Tiesiog žmonės ne visada moka naudotis orkaitėmis, dėl ko kyla įvairių nesusipratimų.

Kainos priklauso nuo detalių tiekimo, ar reikia vežtis į taisyklą, ar taisytina vietoje, kiek laiko sugaištama taisant ir kitų momentų. Tai gana brangus malonumas, todėl kartais meistrui lieka tik patarti įsigyti naują orkaitę – neapsimoka jos taisyti. Jei remontui sumokėti reikės 200 eurų, gal paprasčiau pridėti dar 100-200 eurų ir nusipirkti naują, kuri tarnaus ilgai ir be problemų?

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *