Saugus „Husqvarna“ žoliapjovių naudojimas

„Husqvarna“ prekės ženklas žinomas visame pasaulyje, kaip kokybiškų žolės pjovimo prietaisų gamintojas. Įsigydami „Husqvarna“ žoliapjovę tikrai neprašausite pro šalį, nes ji puikiai tarnaus ilgus metus. Tiesa, įrankį reikia tinkamai prižiūrėti, reguliariai valyti. Dažniausiai genda žoliapjovių peiliai, kurie darbo metu gali atsitrenkti į kietus objektus, sulūžti ar sulinkti. Dirbti su tokiais peiliais yra ne tik neefektyvu, bet ir nesaugu, todėl kuo greičiau juos pakeiskite.

Kaip naudojami „Husqvarna“ žoliapjovių peiliai?

Peiliai žoliapjovėms būna kelių rūšių, skirti pjauti žolei ir krūmams. Žolė pjaunama su galvute ir prie jos pritvirtintu lynu. Prieš pradėdami darbą įsitikinkite, kad lynas tampriai ir tolygiai užvyniotas ant būgnelio. Jeigu įrenginys per daug vibruoja, priežastis gali būti netinkamai užvyniotas lynas.

Ieškodami žoliapjovių peilių ir pjovimo galvučių rinkitės tik tas, kurios tinka jūsų modeliui. Galingesniems įrankiams naudojamos didesnės galvutės ir atvirkščiai. Taip pat ilgesniam lyneliui reikalingas galingesnis variklis nei tokio paties storio trumpesniam.

Įrankiai turi skydelį, kuris apsaugo pjovėją nuo atsitrenkusių į žoliapjovių peilius kietų objektų atšokimo. Šalia pjovimo galvutės yra peilis, kuris skirtas nupjauti lyneliui. Prieš kiekvieną pjovimą įsitikinkite, kad peilis nėra pažeistas.

Žoliapjovių peilius galite užsakyti internetu

Jeigu žoliapjovių peiliai pažeisti, užsakykite atsarginius, kuriuos rasite interneto svetainėje agropartsbaltija.lt. Prie kiekvienos pjovimo galvutės šioje svetainėje parašyti žoliapjovių prekės ženklai ir modeliai, kuriems tinka pjovimo galvutė. Taip pat rasite galvutės aukščio ir pločio išmatavimus bei valo diametrą, todėl tikrai be vargo išsirinksite tik jūsų modeliui skirtus žoliapjovių peilius ir pjovimo galvutes.

Saugaus naudojimo taisyklės

Dirbant su įrankiu visada laikykitės saugumo taisyklių, kurios padės išvengti nelaimingų atsitikimų. Nepjaukite žolės kai labai slidu ir šlapia, avėkite aukšto aulo batus su neslidžiu padu. Taip pat dėvėkite kitas apsaugos priemones – akinius, ausų ir galvos apsaugą, pirštines, kojų apsaugas.

Aštrūs žoliapjovių peiliai yra pavojingi, nuo jų atšokančios skiedros, akmenys gali sužeisti šalia esančius žmones bei gyvūnus, todėl prieš darbą įsitikinkite, kad aplinkui nieko nėra, nurinkite matomus pašalinius objektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *