Suvenyrai namams reikalingi tiek pat kiek ir baldai

paminklaiSava erdvė –  tai beveik viskas, ko reikia, norint jausti pilnatvę ir ramybę. Namai turėtų būti saugiausia kiekvieno žmogaus erdvė, kurioje jis galėtų jaustis užtikrintai ir saugiai. Ar Jūs taip jaučiatės savuose namuose? Jei ne, ar kada susimąstėte, ko Jūsų kampeliui trūksta? Galbūt daugiau spalvų, ar dekoracijų, paveikslų ir suvenyrų? Suvenyrai namams reikalingi tam, kad būtų galima sukurti kažką savito, jaukaus ir bei simbolizuojančio, kad namai – tai Jūsų kampas.

Suvenyrai namams gali būti įvairūs. Tai gali būti įvairios statulėlės, skulptūrėlės, nuotraukų rėmeliai ir t.t. Namus galite dekoruoti įvairiausiais būdais, priklausomai nuo to, koks Jūsų interjero stilius, papročiai, tradicijos ir norai. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse yra paliekami atskiri kambariai, kuriuose pastatomi tam tikri miniatiūriniai paminklai – statulėlės, mirusių artimųjų atminimui. Rinktis tikrai yra iš ko, o suvenyrais prekiauja beveik visos namų apyvokos prekių parduotuvės.

Pigiausias būdas sukurti jaukią aplinką. Net ir pats menkiausias dekoras gali pakeisti aplinką neatpažįstamai! Ornamentų lipdukai ant sienų, dailios vazos ir paveikslėliai – visa tai suteikia gyvybingumo bei spalvos namams, tad nebijokite minimalių pokyčių. Kartais užtenka tiek nedaug, kad pakeistumėte vaizdą neatpažįstamai!

Namų stilių galima keisti nors ir kasdien. Kartais neišvengiamai įsinorite pokyčių, tačiau nenorite kardinaliai griauti lubų ir dažyti sienų? Suvenyrai tam ir skirti. Toks dekoras nereikalauja didelių pastangų ir yra greitas bei smagus būdas pakeisti bene visa interjerą per labai trumpą laiką. Pakabinkite naujas užuolaidas, patieskite naują kilimą ir pamatysite, kad nereikia jokio interjero dizainerio paslaugų!

Suvenyrai gali būti atsivežti iš užsienio šalių ir priminti smagias keliones. Taip pat jie gali būti kažkieno dovana ir priminti svarbias akimirkas. Kiekviena dekorui skirta smulkmenėlė gali būti kažkieno priminimas, tuomet vos tik įžengsite pro namų duris, pajausite teigiamas emocijas ir jausmus. Suvenyrai namams – kaip papuošalai žmogui, suteikia žavesio bei išskirtinumo. O namai turi būti artimi Jūsų skoniui ir stiliui, kad galėtumėte jaustis jaukiai ir ramiai. Po sunkių dienos darbų ir iššūkių poilsio ieškosite ten, kur jaučiatės saugiausiai. O saugumas bus tik pilnai išpildytuose ir dekoruotose Jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *