Virtuvės baldai: pirkti reikia “devynis kartus pamtavus”

virtuvės baldaiVirtuvė – namų kampelis, kuris retai būna tuščias. Vienoje šeimoje ji kasdien  būna pripildyta malonaus šurmulio, kai visi kartu susėda papusryčiauti ar pavakarieniauti, tuo tarpu kitoje tai gali būti daugiau darbinė zona, kurioje gaminami įprasti kasdien patiekalai ar leidžiamasi į kulinarinius eksperimentus. Bet kuriuo atveju virtuvės baldai turi prisidėti prie savito stiliaus kūrimo, būti funkcionalūs, patogūs bei praktiški.  Jei kaip tik bandote įsikurti naujame būste ar atnaujinate pabodusį bei pasenusį interjerą, padėsime Jums nepasiklysti klaidžiose baldų paieškose.

3 svarbiausiai klausimai, aktualūs renkantis virtuvės baldus

Visą baldų paieškos “meną” sutalpinome į tris pagrindinius klausimus, į kuriuos turėdami atsakymą, sutaupysite laiką baldų paieškoms, išleisite tokią sumą, kokią galite bei, tikėtina, pasirinkimas Jus džiugins ir daug metų į priekį.

Pirksite gatavą produkciją ar pagamintą pagal individualų užsakymą?

Kai kurie didesni prekybos centrai, specializuotos tradicinės ar internetinės baldų parduotuvės turi ką pasiūlyti tiems, kuriems reikia greitai įsigyti vieną ar kitą virtuvės baldą – tereikia žinoti, kokią sumą galite pirkiniui skirti, kokios spalvos ir tekstūros pageidaujate ir panašiai. Jau pagaminto baldo pirkimas rekomenduojas tada, kai Jums reikia vos vieno ar poros baldų. Tuo tarpu norintiems apstatyti visą virtuvę, siūlome rinktis baldų gamybą pagal individualius užsakymus. Šio varianto dėka galima susikurti originalų virtuvės “pasaulį”: baldai, pritaikyti prie konkrečios patalpos dydžio bei išplanavimo, sienų spalvos, savininko poreikio bei stiliaus suvokimo.

Taip pat ši galimybė yra palanki norintiems sutaupyti: klientas turi teisę rinktis, iš kokios medžiagos virtuvės baldai bus gaminami, kokia furnitūra naudojama ir panašiai. Pastarąją raginame rinktis brangesnę, bet kokybiškesnę – taip baldai džiugins ilgiau.

Kokį baldų gamintoją/tiekėją rinksitės?

Geriausia pirkti tiesiai iš gamintojo – kaip žinia, tarpininkai užsideda nemažą antkainį. Rinkitės patyrusį, žinomą, internete savo produkciją pristatantį gamintoją. Tai – garantija, jog laiku gausite kokybišką, pageidavimus atitinkantį gaminį. Idealu, jei galite pasidomėti buvusių klientų atsiliepimais arba turite žmogų artimoje aplinkoje, galintį pasidalinti patikimos firmos kontaktais.

Ir svarbiausia: kokie baldai Jums reikalingi?

Baldai įmontuojamai technikai, stalas, kėdės spintelės…Pagalvokite, kas Jums reikalinga atliekant kasdienę ruošą virtuvėje ir kaip tai vizualiai išdėlioti, jog būtų patogu (daugiausia dėmesio skirkite daliai “viryklė – kriauklė – šaldytuvas).

Neretai daugiausia problemų kyla renkantis spinteles: pastatomos ar pakabinamos? lentynos ar stalčiai? ar verta rinktis stiklines dureles? Viską vertinkite pagal savo patogumo prizmę:

  • jei pagrindinius daiktus įprastai laikote žemai, reikia daugiau pastatomų spintelių;
  • Jums paprasčiausiai palaikyti tvarką stalčiuose ar lentynose? kur patogiau sudėti daugumą turimų daiktų?
  • stiklinės durelės spintelėse reikalingos tuomet, jei norite, jog kurie nors virtuvės rakandai būti pastebimi – ir tai jokiu būdu nėra apdegę puodai.

Virtuvės baldai – nemažai laiko bei apmąstymų reikalaujantis apsisprendimas. Šioje vietoje Jums gali padėti tik asmeninių poreikių įvardijimas bei, esant reikalui, kvalifikuotų specialistų konsultacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *