Virtuvės spintelės – kaip pasirinkti?

spintelės
virtuvės spintelė

Virtuvė – viena svarbiausių erdvių namuose, aplink kurią dažnai sukasi visas šeimos gyvenimas. Maisto ruoša, kavos pertraukėlės, receptų knygų sklaidymas ar vakarienės drauge – tai tik dalis dalykų, kuriuos galite nuveikti būdami virtuvėje. Dėl šios priežasties kambaryje esantys baldai turi būti funkcionalūs ir praktiški – juk juos nuolat naudojame: virtuvėje kepame, verdame, joje esančius baldus nuolat veikia dideli temperatūros skirtumai. Tiek interjero, tiek praktiškumo prasme, itin svarbios virtuvės spintelės. Didesnėse virtuvėse jos dažnai užima kone pusę erdvės ir sukuria atitinkamą stilių bei atmosferą. Jose taip pat laikome svarbiausius virtuvės reikmenis. Kaip pasirinkti spinteles, kurios ne tik puoš virtuvę, bet ir bus ilgaamžės bei funkcionalios? Šiuo klausimu konsultuoja internetinės baldų parduotuvės www.baldusale.lt specialistai.

Apgalvokite savo įpročius

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite įvertinti rinkdamiesi virtuvės spinteles – jūsų kasdieniai įpročiai. Bent savaitę sekite savo veiksmus ir stebėkite, kas dabartinėje virtuvėje yra patogu, ką norėtumėte pakeisti, kaip naujos spintelės galėtų spręsti jūsų problemas. Atsiminkite, kad pagrindinė virtuvės spintelės paskirtis – tarnauti jums. Tad pamirškite tai, kas atrodo gražiau svečiams, kurie jūsų namuose lankosi kartą į mėnesį ir pagalvokite, ko iš tiesų norite jūs.

Pasirinkite spintelių tipus

Virtuvės spintelės dažniausiai būna keleto pagrindinių tipų. Tai standartinės (pastatomos), sieninės (pakabinamos), aukštos, lubas siekiančios spintelės ir įmontuojamai buitinei technikai skirtos spintelės, kurios daugiau atlieka butaforinę funkciją. Jei turite pakankamai erdvės, pasistenkite, kad jūsų namuose būtų įrengtos skirtingų tipų virtuvės spintelės, derančios tarpusavyje. Kiekviena yra skirtingo dydžio, todėl galėsite jas pritaikyti visais gyvenimo atvejais.

Atsižvelkite į kokybę

Kad ir kokios gražios, patogios ir funkcionalios virtuvės spintelės bebūtų, vertėtų nuošalyje nepalikti ir jų kokybės klausimo. Pirmiausia rekomenduojame išnagrinėti stalčius: kokia jų vidinių paviršių kokybė, kaip jie slysta savo takeliu, ar rateliai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, ar iš paprasto plastiko. Taip pat labai svarbu ir durelės – jos turi lengvai atsidaryti. Na, o jei renkatės didesnes pakabinamas spinteles, geriau įsigykite atverčiamų durų sistemą, kuri bus patogesnė ir praktiškesnė už įprastas dvipuses dureles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *