Sudėtingas virtuvės interjero uždavinys

virtuvines spintelesKaip suprojektuoti virtuvę taip, jog būtų ir gražu pažiūrėti, ir patogu naudotis – klausimas, kuris iškyla kaskart, kai pradedame galvoti apie remontą ar naujo virtuvės kambario įrengimą. Galima rasti įvairiausių patarimų, kurie padės išsiaiškinti, kokie virtuvės baldai ir kodėl turėtų stovėti vienoje ar kitoje vietoje, tačiau jeigu prieš tai niekada nesusidūrėte su panašiais dalykais, tikėtina, jog neišvengsite klaidų. Ką daryti tokiu atveju?

Atsakymas paprastas – kreiptis į specialistus, kurie išsiaiškins Jūsų poreikius ir suprojektuos bei pagamins būtent Jums pritaikytus įrenginius, kuriais patogiai naudositės kiekvieną dieną. Tokios paslaugos yra teikiamos Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ar bet kuriame kitame didžiajame Lietuvos mieste, todėl nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos, turėsite galimybę sutaupyti laiko ir papildomų lėšų dėl kiekvienos paslaugos kreipiantis į skirtingas įmones. Be abejo reiktų nepamiršti, kad su specialistais galite pasikonsultuoti ir telefonu ar interneto pagalba. Tai leis Jums suplanuoti savo virtuvės interjerą nepalikus namų.

Tam, kad laiko būtų sutaupyta dar daugiau, vertėtų iš anksto apgalvoti, kokio virtuvės kambario interjero tikitės ir kas šioje erdvėje Jums yra svarbiausia. Virtuviniai baldai turėtų derėti prie buitinės technikos ir kitų kambario detalių, todėl visoje erdvėje geriausia palaikyti vientisą stilių. Koks jis bus, priklausys nuo Jūsų pageidavimų ir pomėgių. Spalvinė gama, modernūs ar tradiciniai sprendimai – visa tai turėsite nuspręsti Jūs patys.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kiek įrangos turite ar planuojate įsigyti – tai bus svarbu montuojant virtuvines spinteles. Jų kiekis ir dydis turės įtakos bendram galutiniam vaizdui, todėl iš anksto apgalvokite, kiek jų reikės, jog visi daiktai būtų savo vietoje, o virtuvinės spintelės būtų naudojamos ne tik tuščiai erdvei užpildyti – ją galima išnaudoti ir kitiems elementams.

Galiausiai reikėtų nepamiršti ir planuojamo biudžeto. Virtuviniai baldai patrauklia kaina žavi kiekvieno akį, tačiau svarbu, jog jie taip pat atitiktų ir kokybę – žinant tikslias savo galimybių ribas, galima tikėtis pasiūlymo, kuris geriausiai atitiks kainos ir kokybės santykį. Kai visi aspektai jau apgalvoti ir pagrindiniai akcentai sudėlioti – pats laikas su savo idėjomis keliauti pas specialistus, kurie patars ir padarys visą likusį darbą už Jus.

Klaidos perkant virtuvės baldus

virtuvės baldai KauneVirtuvė – tai ne tik moterims skirta patalpa, kurioje jos jaučiasi maloniai ir gali save išreikšti. Vis daugiau vyrų sukasi virtuvėje ir teigia, kad jiems tai suteikia labai didelį malonumą. Akivaizdu, kad siekiant, jog maistas gaminamas namuose būtų skanus – reikia įsirengti poreikius atitinkančią patalpą. Virtuvės baldai Kaune labai skiriasi, tad kiekvienas žmogus nesunkiai atras tai, kas labiausiai tenkina jo poreikius. Svarbiausia yra susipažinti su galimybėmis ir pasirinkti teisingai.

Kadangi renkantis virtuvės baldus daugelis žmonių daro klaidas – pateiksime smulkmenas į kurias reikia atkreipti dėmesį. Pastarosios gali Jums padėti teisingai pasirinkti.

  1. Nuspręskite, koks stilius dominuos virtuvėje. Paprasčiausiai neatsižvelgus į tai pirkti baldus – gali būti klaida. Ypač tokiu atveju jeigu perkate ne komplektą, o atskirus. Šiuo metu ypač perkami modernūs virtuvės baldai Kaune. Tad jeigu norite išskirtinės minimalizmu kvepiančios virtuvės – tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas.
  2. Žinoma, jog norisi gražios patalpos, tačiau reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir funkcionalumui. Vien grožio tikrai nepakaks. Tai ypač aktualu, jeigu patalpa yra maža. Juk tuomet įsirengti patogią virtuvę bus sunkiau.
  3. Pasižiūrėkite, kad pasirinktų baldų aukštis Jums puikiai tiktų. Jeigu norite, kad vaikas nepasiektų spintelių, kur laiko peiliai bei kiti aštrūs daiktai – rinkitės aukštesnį stalviršį bei kitus baldus.
  4. Nesirinkite tokių medžiagų baldų, kurių priežiūra gali būti komplikuota. Žinoma, stikliniai baldai labai gražūs, tačiau jeigu taip įsirengsite visą virtuvę, tokiu atveju valyti teks ypač dažnai ir ilgainiui tiesiog nebenorėsite gaminti, kad visko nesupurvintumėte.
  5. Jeigu jūsų virtuvės patalpa yra netradicinės formos arba dydžio – tokiu atveju puikiai gelbsti galimybė užsisakyti baldus pagal individualų užsakymą. Ne tik gausite tai, kas jums puikiai tiks, tačiau tuo pačiu ir unikalumą bei išskirtinumą. Niekas kitas neturės tokių baldų, kokius turite jūs.

Kuo daugiau laiko paieškoms skirsite, tuo tikresni galite būti, kad Jūsų pasirinkimas – geriausias. Visada naudinga pasikonsultuoti su asmenimis, kurie parduoda baldus. Jie padės įvertinti jūsų poreikius ir tuo pačiu pasirinkti teisingai.

Kokie stalviršiai populiariausi 2015 metas?

stalviršiaiKasmet besikeičiančios interjero tendencijos Lietuvoje pateikia vis naujų ir originalių pasiūlymų, kaip dar paįvairinti savo namus. Norint atnaujinti namus ar jiems suteikti kito įvaizdžio, pravartu pasidomėti naujausiomis tendencijomis ir populiariausiais pasirinkimais šiemet. Viena dažniausiai atnaujinamų erdvių – virtuvė. Čia gausu baldų, kurie kiekvienas yra labai svarbus ir reikšmingas. Lietuviai, įrengdami virtuvę, itin daug dėmesio skiria stalams ir maisto ruošos vietai. Stalviršiai virtuvėje atlieka ypač reikšmingą funkciją, todėl jų pasirinkimas turi būti itin gerai apgalvotas.

2015-taisiais interjero dizaineriai ataria rinktis natūralius ir kokybiškus gaminius savo namams Virtuvė – ne išimtis. Juk dažniausiai virtuvėje kuriamas interjeras kartu turi atitikti ne tik mados tendencijas, bet ir išpildyti funkcionalumo reikalavimus. Skirtingai nei miegamasis ar svetainė, virtuvė skirta įvairioms funkcijos atlikti. Čia gali būti ir vakarienės vieta, ir susibūrimo kampelis ir darbo vieta. Todėl čia esantys baldai yra labai reikšmingi.

Geriausiai virtuvei rinktis natūralius ir ilgaamžiškus baldus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Stalviršiai – ne  išimtis. Jiems taip pat reikia rinktis tik geriausios kokybės medžiagas. Būtent stalviršiais ir yra labiausiai naudojama vieta virtuvėje. Interjero tendencijos 2015 metams pažadėjo, jog ypač populiaru rinktis natūralaus akmens stalviršius. Tokie stalviršiai ne tik ilgai tarnauja, bet ir yra itin stilingi.

Natūralaus akmens ar marmuro stalviršis namuose tarnaus ne vienerius metus ir visuomet atrodys labai originaliai ir natūraliai. Tokio tipo stalviršiai yra sunkiai pažeidžiami ir lengvai valomi, todėl ypač mėgstami tų šeimininkų, kurie dažnai gamina maistą virtuvėje. Be to, su natūralaus akmens stalviršio pasirinkimu lengva sukurti puikų virtuvės interjerą. Natūralus akmuo visuomet yra prabangos simbolis. Derinant jį prie kitų natūralių medžiagų baldų virtuvėje, sukursite išskirtinį skandinavišką ar anglišką stilių.

Natūralių medžiagų baldai ir stalviršiai ne tik atrodys puikiai, bet ir suteiks jaukumo virtuvei. Juk dažnai virtuvė yra jaukių pasisėdėjimų ir pašnekesių vieta. Natūralios medžiagos ir stilingi paviršiai – puikus pasirinkimas jaukiai atmosferai sukurti. Dažniausiai iš natūralių medžiagų kurti baldai yra šiltų ir jaukių spalvų, kurios virtuvei suteiks šilumos įspūdžio. Taip ne tik ryte prie kavos puodelio, bet ir vakare prie vakarienės stalo jausitės patogiai, atsipalaidavę ir pripildyti geros energijos. Visa tai tik dėl natūralumo Jūsų virtuvėje.

Virtuvės baldai: pirkti reikia „devynis kartus pamtavus“

virtuvės baldaiVirtuvė – namų kampelis, kuris retai būna tuščias. Vienoje šeimoje ji kasdien  būna pripildyta malonaus šurmulio, kai visi kartu susėda papusryčiauti ar pavakarieniauti, tuo tarpu kitoje tai gali būti daugiau darbinė zona, kurioje gaminami įprasti kasdien patiekalai ar leidžiamasi į kulinarinius eksperimentus. Bet kuriuo atveju virtuvės baldai turi prisidėti prie savito stiliaus kūrimo, būti funkcionalūs, patogūs bei praktiški.  Jei kaip tik bandote įsikurti naujame būste ar atnaujinate pabodusį bei pasenusį interjerą, padėsime Jums nepasiklysti klaidžiose baldų paieškose.

3 svarbiausiai klausimai, aktualūs renkantis virtuvės baldus

Visą baldų paieškos „meną“ sutalpinome į tris pagrindinius klausimus, į kuriuos turėdami atsakymą, sutaupysite laiką baldų paieškoms, išleisite tokią sumą, kokią galite bei, tikėtina, pasirinkimas Jus džiugins ir daug metų į priekį.

Pirksite gatavą produkciją ar pagamintą pagal individualų užsakymą?

Kai kurie didesni prekybos centrai, specializuotos tradicinės ar internetinės baldų parduotuvės turi ką pasiūlyti tiems, kuriems reikia greitai įsigyti vieną ar kitą virtuvės baldą – tereikia žinoti, kokią sumą galite pirkiniui skirti, kokios spalvos ir tekstūros pageidaujate ir panašiai. Jau pagaminto baldo pirkimas rekomenduojas tada, kai Jums reikia vos vieno ar poros baldų. Tuo tarpu norintiems apstatyti visą virtuvę, siūlome rinktis baldų gamybą pagal individualius užsakymus. Šio varianto dėka galima susikurti originalų virtuvės „pasaulį“: baldai, pritaikyti prie konkrečios patalpos dydžio bei išplanavimo, sienų spalvos, savininko poreikio bei stiliaus suvokimo.

Taip pat ši galimybė yra palanki norintiems sutaupyti: klientas turi teisę rinktis, iš kokios medžiagos virtuvės baldai bus gaminami, kokia furnitūra naudojama ir panašiai. Pastarąją raginame rinktis brangesnę, bet kokybiškesnę – taip baldai džiugins ilgiau.

Kokį baldų gamintoją/tiekėją rinksitės?

Geriausia pirkti tiesiai iš gamintojo – kaip žinia, tarpininkai užsideda nemažą antkainį. Rinkitės patyrusį, žinomą, internete savo produkciją pristatantį gamintoją. Tai – garantija, jog laiku gausite kokybišką, pageidavimus atitinkantį gaminį. Idealu, jei galite pasidomėti buvusių klientų atsiliepimais arba turite žmogų artimoje aplinkoje, galintį pasidalinti patikimos firmos kontaktais.

Ir svarbiausia: kokie baldai Jums reikalingi?

Baldai įmontuojamai technikai, stalas, kėdės spintelės…Pagalvokite, kas Jums reikalinga atliekant kasdienę ruošą virtuvėje ir kaip tai vizualiai išdėlioti, jog būtų patogu (daugiausia dėmesio skirkite daliai „viryklė – kriauklė – šaldytuvas).

Neretai daugiausia problemų kyla renkantis spinteles: pastatomos ar pakabinamos? lentynos ar stalčiai? ar verta rinktis stiklines dureles? Viską vertinkite pagal savo patogumo prizmę:

  • jei pagrindinius daiktus įprastai laikote žemai, reikia daugiau pastatomų spintelių;
  • Jums paprasčiausiai palaikyti tvarką stalčiuose ar lentynose? kur patogiau sudėti daugumą turimų daiktų?
  • stiklinės durelės spintelėse reikalingos tuomet, jei norite, jog kurie nors virtuvės rakandai būti pastebimi – ir tai jokiu būdu nėra apdegę puodai.

Virtuvės baldai – nemažai laiko bei apmąstymų reikalaujantis apsisprendimas. Šioje vietoje Jums gali padėti tik asmeninių poreikių įvardijimas bei, esant reikalui, kvalifikuotų specialistų konsultacija.

Nestandartiniai virtuvės komplektai

virtuvėVirtuvės projektavimas ar atnaujinimas yra labai atsakingas darbas. Virtuvė tai labai svarbi namų vieta, kur dažnai laiką leidžia ne tik namiškiai, bet ir apsilanko dauguma svečių. Tad ne tik virtuvės komplektai, bet ir visi kiti baldai, jų išdėstymas ir dizainas yra labai svarbus. Renkantis virtuvės baldus ar planuojant remonto darbus, dera atsižvelgti ir į tai, kad virtuvėje daug laiko praleidžiame ne tik šiaip sau, o gamindami maistą. Tad geriausia, kad virtuvės erdvės būtų apgalvotos taip, kad padėtų Jums greitai ir sklandžiai ruošti maistą.

Paskutiniu metu gamintojų siūlomi virtuvės komplektai stebina kaskart vis labiau. Be įvairių standartinių klasikinių virtuvės baldų, jau galima pamatyti, kad gana platus pasirinkimas siūlomas ir nestandartinių baldų užsakovams ar pirkėjams, siekiantiems sukurti itin originalias idėjas savo virtuvėje.

Kada rinktis originalumą? 

Nestandartinius virtuvės baldus ir idėjas dažniausiai renkasi žmonės, kurių virtuvės yra nestandartinio dydžio. Kai virtuvė yra itin didelė ar pernelyg maža, tenka galvoti įvairias idėjas nepatogumams įveikti. Tad čia ir pasitarnauja nestandartiniai baldų pasiūlymai. Dažniausiai tokie baldai gaminami pagal individualų Jūsų užsakymą. Jūs patys galite nuspręsti, kokie bus išmatavimai, formos ir net medžiagos. Taip užsakomi dažniausiai ne itin pigūs baldai, tačiau ir jų kaina gali priklausyti nuo Jūsų. Jei norite, kad galutinė kaina būtų mažesnė, atkreipkite dėmesį į medžiagas, detales. Galite išsirinkti pigesnius variantus ir taip už baldus sumokėsite mažiau pinigų.

Kodėl verta rinktis?

Nestandartinius baldus taip pat renkasi tie žmonės, kurie mėgsta išsiskirti. Jiems norisi, kad net virtuvės komplektai atspindėtų jų pačių asmenybę, todėl užsako savo norimus baldus. Jei trokštate, kad Jūsų virtuvė būtų sukurta Jūsų pačių, nestandartiniai baldai yra šaunus pasirinkimas. Žinoma, kartais tokius baldus siūlo ir viena kita baldų parduotuvė, tačiau dažniausiai pirkėjai mėgsta sukurti savo pačių svajonių virtuves ir įgyvendinti savo idėjas. Jei Jums pabodo vienodi baldai draugų virtuvėse, rinkitės originalumą ir būsite patenkinti. Visada galėsite žinoti, kad tokia virtuve džiaugiatės tik Jūs – juk patys ją sukūrėte.